«آآدت نمی‌کنیم» همچنان بلاتکلیف است

«آآدت نمی‌کنیم» همچنان بلاتکلیف استReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 11Rating:

هنردستان: سخنگوی شورای صنفی نمایش در جدیدترین اظهاراتش اعلام کرد که اعضای این شورا درباره وضعیت اکران فیلم «آآدت نمی‌کنیم» تشکیل جلسه خواهند داد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ غلامرضا فرجی درباره وضعیت اکران فیلم «آآدت نمی‌کنیم» توضیح داد: فعلا آخرین حکم همان حکمی است که از سوی دادستانی به وزارت ارشاد اعلام شده اما قرار است اعضای شورای صنفی نمایش در این زمینه جلسه‌ای برگزار کنند تا درباره این فیلم طرح موضوع شود .

وی اضافه کرد: تلاش می‌کنیم این جلسه امروز 22 خرداد ماه برگزار شود اما در وهله اول باید با اعضای شورای بابت زمان برگزاری آن به هماهنگی برسیم .

آآدت نمی کنیم

به گزارش هنردستان ، فیلم «آآادت نمی‌کنیم» دومین ساخته بلند ابراهیم ابراهیمیان است که سال گذشته در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اکران شد و بعد از دریافت پروانه نمایش عمومی، از روز چهارشنبه 12 خرداد ماه به اکران درآمد اما یک هفته پس از اکران این فیلم، حکم توقیف آن به دلیل پخش تیزر از شبکه‌های ماهواره‌ای از سوی قوه قضاییه به وزارت ارشاد اعلام و قرار شد این فیلم از امروز شنبه 22 خرداد ماه از پرده سینماها پایین بیاید. در چند روز اخیر وزارت ارشاد هیچ واکنش رسمی نسبت به این موضوع نداشته است.

«آآادت نمی‌کنیم» با بازی هدیه تهرانی، محمدرضا فروتن، حمیدرضا آذرنگ، ساره بیات، پانته‌آ پناهی‌ها و … ساخته شده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?