«آبی‌تر از رویا» در نوبت پخش از تلویزیون/ برنامه‌ای با اجرای «گیتی خامنه»

«آبی‌تر از رویا» در نوبت پخش از تلویزیون/ برنامه‌ای با اجرای «گیتی خامنه»Reviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 12Rating:

هنردستان: مجموعه برنامه «آبی‌تر از رویا» در 29 قسمت 10 دقیقه ای در قالب زنده – انیمیشن از روزهای آینده به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش هنردستان به نقل از فارس؛ این برنامه که تولید آن از آذر ماه 93 و به همت گروه خردسال مرکز صبا شروع شده بود و به دلیل تنوع داستانی و تعداد زیاد کارکتر و فضاهای انیمیشنی روند تولید آن به مدت یک سال و نیم ادامه یافت، این روزها در تکاپوی رساندن خود به قاب تلویزیون است تا در روزهای گرم تابستان لحظات شیرین و با نشاطی را برای کودکان این مرز و بوم بیافریند.

گیتی خامنه

در این مجموعه برنامه سعی شده است تا با روایت قصه‌های متنوع در قالب قصه‌گویی گیتی خامنه و با استفاده از انیمیشن‌های جذاب به مسائل و موضوعات پیرامونی کودکان پرداخته و با به تصویر کشیدن حوادث و اتفاقات مختلف، نکات اخلاقی و رفتاری به کودکان آموزش و تا حد ممکن کودکان را به تفکر وادارد. از جمله موضوعات قابل پرداخت می‌توان به آموزش مسائل زیست محیطی، حقوق شهروندی، روابط اجتماعی و مهارت‌های فردی و اجتماعی به کودکان اشاره کرد.

به بار نشستن این مجموعه برنامه نتیجه تلاش گیتی خامنه بعنوان طراح، نویسنده و کارگردان هنری، نوروز عباسی کارگردان بخش انیمیشن، مهران آزاده کارگردان بخش تلویزیونی، بهزاد مهدیزاده تدوینگر،حمیدرضا یراقچیان ساخت موسیقی اعظم دلبری مدیر دوبلاژ و افسانه مهربانی که تهیه کنندگی پروژه را برعهده داشته است، بوده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?