۱۳ اردیبهشت ماه؛
آثار سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران داوری شد

آثار سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران داوری شدReviewed by آزیتا لاجوردی on May 3Rating:

هنردستان: آثار نخستین سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران ۱۳ اردیبهشت ماه داوری شد.

سمپوزیم+داوری+صحنه+و+لباس

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، اکبر جلیلی دبیر سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران با اعلام خبری گفت: با پایان یافتن داوری آثار سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران، آماده برگزاری اختتامیه این سمپوزیوم خواهیم بود.

جلیلی افزود: نخستین سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران در اختتامیه خود از ایرج رامین فر طراح برجسته صحنه و لباس تئاتر و سینما تقدیر و مراسم بزرگداشتی به پاس یک عمر فعالیت هنری برای وی برگزار خواهد کرد.

وی با اشاره به دیگر بخش‌های مراسم اختتامیه بیان کرد: این سمپوزیوم در نظر دارد از مریم مجد به دلیل ترجمه کتاب «طراحی صحنه» اثر اورن پارکر و کریگ وولف که یکی از کتاب‌های مهم در زمینه طراحی صحنه محسوب می‌شود، تقدیر کند.

دبیر نخستین سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران در پایان عنوان کرد: نفرات برگزیده در هر بخش علاوه بر یک جایزه ویژه، موفق به دریافت بورس تحصیلی دوره کامل طراحی لباس خواهند شد.

نخستین سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران هفته پایانی اردیبهشت ماه در مجموعه‌ی فرهنگی تئاتر شهر با تقدیر از نفرات برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?