15 مهر ماه
آخرین مهلت ارائه آثار به دبیرخانه «سینماحقیقت»

آخرین مهلت ارائه آثار به دبیرخانه «سینماحقیقت»Reviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 15Rating:

هنردستان: تهیه‌کنندگان و مستندسازان برای شرکت در بخش مسابقه ملی نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، تنها دو هفته فرصت دارند تا آثار خود را به جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» ارائه دهند.

به گزارش هنردستان، طبق آیین‌نامه‌ی این جشنواره، آخرین فرصت برای ثبت‌نام اینترنتی روز 31 شهریورماه است و به این معنا، مستندسازان محترم تنها یک هفته فرصت دارند تا اطلاعات آخرین آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کرده و کد رهگیری دریافت کنند.
برپایه این گزارش، آخرین مهلت تحویل فیلم‌ها به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت هم روز 15 مهرماه اعلام شده است.
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 22 تا 28 آذرمـاه 1394 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.
بازنمایی تاریخ و فرهنگ جامعه‌ی ایرانی- اسلامی؛ صیانت از هویت ملی مبتنی بر انگاره‌های دینی و ایرانی؛ تقویت سینمای مستند خلاق ایران؛ بیان نسبت سینمای مستند با واقعیت‌های اجتماعی؛ آشنایی فیلمسازان کشور با تحولات نوین سینمای مستند جهان؛ توجه به اهمیت اقتصاد سینمای مستند با تاکید بر رفع موانع تولید، توزیع و نمایش این آثار در عرصه‌های داخلی و خارجی، از اصول و اهداف این جشنواره است

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12 − هفت =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?