با اجرای شهرام شکیبا در شبکه 2 ببینید؛
«آخر سالی» با عوامل زعفرانی، دیرین دیرین، گل و بلبل و کیمیا

«آخر سالی» با عوامل زعفرانی، دیرین دیرین، گل و بلبل و کیمیاReviewed by آزیتا لاجوردی on Mar 16Rating:

هنردستان: شبکه دو سیما تا آخرین روزهای سال 94، تحت برنامه ای با عنوان «آخرسالی» همراه مخاطبان خود خواهد بود.

4282380_519

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی شبکه دو، مجموعه «آخر سالی» با حال و هوایی شاد و مفرح و با حضور مهمانانی از حوزه های مختلف تلاش می کند تا اوقاتی خوش برای بینندگان این شبکه در آخرین روزهای سال 94 تدارک ببیند.

از حوزه «سینما، تلویزیون و رادیو» حضور کارگردان، بازیگر و عوامل فیلم تحسین شده «ایستاده در غبار»، عوامل سریال نوروزی «زعفرانی»، مهمانانی از سریال های موفق شبکه دو در سالی که گذشت از «گاهی به پشت سر نگاه کن» تا «کیمیا»، عوامل مجموعه موفق دیرین دیرین، دست اندرکاران برنامه های موفق شبکه دو در سال 94 همچون جیوگی، غیرمحرمانه، ثانیه ها، محله گل و بلبل و …، گویندگان و صداهای خاطره انگیز و ماندنی رادیو، خبرنگاران بخش خبری 20:30 ، مستندسازان و …  در «آخر سالی» گنجانده شده است.

همچنین در حوزه اجتماعی پرستو صالحی و بهار ارجمند از تشکل مردمی 8=1، مبدع دیوار مهربانی و …  را می توان در این ویژه برنامه مشاهده کرد و از تدارک ویژه های شبکه دو برای سال تحویل نیز مطلع شد.

«آخرسالی» کاریست از گروه امور اجتماعی شبکه دو به تهیه کنندگی سمانه فراهانی و اجرای شهرام شکیبا که از 25 تا 28 اسفند 94 به روی آنتن می رود. این برنامه چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت 18:30 تا قبل از خبر 20:30 و بعد از خبر20:30 تا 21:30  و جمعه به طور متناوب از ساعت 11 صبح تا 24 از شبکه دو پخش می شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?