کاظم راست گفتار :
«شوهر آهو خانم» سریال می‌شود

«شوهر آهو خانم» سریال می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 6Rating:

هنردستان: کاظم راست گفتار کارگردان سینما بیان کرد سریال شبکه نمایش خانگی «شوهر آهو خانم» شهریور ماه جلوی دوربین می رود.

به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ راست گفتار با اشاره به پروژه های جدیدی که در دست دارد، گفت: پروژه سینمایی «آشوب» به تازگی به پایان رسیده که این فیلم دارای مضمون اجتماعی همراه با پرداختن به مساله موسیقی است. این فیلم زندگی یک خواننده در دهه ۲۰ شمسی را روایت می کند و دارای ترانه های متعدد خاطره انگیز و قدیمی است.

وی با اشاره به اینکه در «آشوب» بیش از ۴۰ بازیگر حضور دارند، ادامه داد: گرچه هنوز زمان دقیق اکران مشخص نشده ولی فکر می کنم «آشوب» بعد از ماه مبارک رمضان اکران شود. در این فیلم تلاش شده است که نشان دهیم زمانی که اخلاقیات در جامعه از بین می رود، چه اتفاقی برای آدم های جامعه رخ می دهد.

کاظم راست گفتار

این کارگردان سینما با اشاره به پروژه جدید خود که برای شبکه نمایش خانگی آماده می شود، توضیح داد: «شوهر آهو خانم» یک سریال برای شبکه نمایش خانگی است که فیلمنامه آن از کتابی با همین نام نوشته علی محمد افغانی گرفته شده است. این سریال یک کار پربازیگر و بسیار سنگین است و امیدوارم بتوانیم این پروژه را به خوبی شروع کنیم.

راست‌گفتار بیان کرد: این سریال شهریور ماه سال جاری جلوی دوربین می رود و داستان سریال در دهه ۱۳۱۰ اتفاق می افتد. کتاب «شوهر آهو خانم» در جامعه با استقبال بسیار خوبی همراه بود و امیدوارم سریال آن نیز بتواند در جذب مخاطب موفق عمل کند.

کارگردان «عروس خوش قدم» ادامه داد: سریال «شوهر آهو خانم» نیز یک پروژه پربازیگر است که البته هنوز بازیگر و دیگر عوامل آن قطعی نشده است.

وی با اشاره به محل فیلمبرداری این سریال شبکه نمایش خانگی تاکید کرد: بخشی از این سریال در تهران و بخش دیگری از آن در کرمانشاه فیلمبرداری می شود.

راست گفتار در پایان گفت: بودجه ساخت سریال «شوهر آهو خانم» بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و در حال جذب سرمایه مناسب برای این اثر هستیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?