آغاز تصویربرداری «تاریکی شب روشنایی روز» بعد از ماه رمضان

آغاز تصویربرداری «تاریکی شب روشنایی روز» بعد از ماه رمضانReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 14Rating:

هنردستان: مجموعه تلویزیونی «تاریکی شب روشنایی روز» به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل بعد از ماه مبارک رمضان کلید می خورد.

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت قاسم زاده اصل نویسنده و کارگردان سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» با اعلام خبر کلید خوردن این اثر نمایشی بعد از ایام ماه مبارک رمضان توضیح داد:  فیلمنامه این سریال کامل شده است و در حال حاضر در مرحله پیش تولید هستیم. عوامل اصلی پشت صحنه انتخاب شده اند و همچنین به بررسی برخی از بازیگران برای نقش ها می پردازیم که هنوز به انتخاب قطعی در این باره نرسیده ایم.

عوامل پشت دوربین این سریال مدیر تصویربرداری سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس آیدین ظریف، طراح گریم ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری منصور شهبازی، مدیر تولید بهزاد هاشمی، برنامه ریز مجید رضا فاضلی، دستیار برنامه ریز عارفه رشیدی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، مدیر تدارکات امیر یمینی خواهند بود.
حجت قاسم زاده اصل
وی درباره ویژگیهای این سریال نیز گفت: داستان سریال «تاریکی شب روشنایی روز» دو مقطع زمانی اکنون و دهه ۵۰ اتفاق می افتد. البته نسبت این دو یکسان نیست. بلکه بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می دهد. در بخش های تاریخی همچنین نیاز به بازسازی موقعیت ها و صحنه ها داریم که کار طراح صحنه و لباس را سخت می کند.
کارگردان سریال «یادآوری» در پاسخ به این که آیا برای بازسازی موقعیت های تاریخی به سراغ دکورزنی نیز خواهند رفت یا نه، افزود: نه این اتفاق نمی افتد. بلکه از فضاهای موجود با حذف المان های امروزی استفاده خواهیم کرد تا موقعیت ها واقعی به نظر آیند.
داستان این سریال که تهیه کنندگی آن را محمدهاشمی اصل برعهده دارد، در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد، داستان زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره، حیاتش از مدار عادی خارج می شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا  کند و …
سریال «تاریکی شب روشنایی روز»در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای به قلم حجت قاسم زاده اصل در مركز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درآمده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?