آغاز تصویربرداری همسایه ها به کارگردانی «مهران غفوریان»

آغاز تصویربرداری همسایه ها به کارگردانی «مهران غفوریان»Reviewed by Khademi on Oct 26Rating:

هنردستان: تهیه کننده سریال «همسایه‌ها» گفت: بعد از اندکی وقفه در تولید این سریال، امروز چهارشنبه مهران غفوریان این سریال را از ابتدا مقابل دوربین می‌برد.

به گزارش هنردستان؛ «علیرضا سبط احمدی» تهیه کننده سریال «همسایه‌ها» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون  گفت: بعد از اندکی وقفه در تولید این سریال به دلیل شکستگی پای آرش معیریان، امروز چهارشنبه مهران غفوریان با تغییراتی در فیلمنامه «همسایه‌ها» را از ابتدا مقابل دوربین می‌برد.

مهران غفوریان

این تهیه کننده درباره اینکه سرنوشت 6 قسمت ابتدایی سریال چه خواهد شد، نیز گفت: با توجه به تغییراتی که در فیلمنامه، صحنه آرایی لوکیشن و نقش بازیگران داشتیم به ناچار تصویربرداری «همسایه‌ها» از قسمت اول مجددا تولید خواهد شد.

وی با اشاره به تغییرات گروه تولید نیز ادامه داد: مانی اسکندری جایگزین علی بهرامی فر در طراحی گریم و احسان سجادی حسینی نیز دستیار اول کارگردان خواهند بود.

سبط احمدی با اشاره به بازیگران جدید سریال نیز بیان داشت: شهین تسلیمی و آذین رئوف نیز به جمع بازیگران این پروژه اضافه شده‌اند.

وی زمان پخش سریال را ماه ربیع اعلام کرد و افزود: بنا به ضرورت، پخش این مجموعه تلویزیونی بعد از پایان ماه صفر و از اوایل ماه ربیع الاول آغاز خواهد شد.

مجموعه تلویزیونی «همسایه‌ها» در 40 قسمت 45 دقیقه‌ای و به تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی و کارگردانی مهران غفوریان برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است.

به گزارش فارس، آرش معیریان 6 قسمت از این سریال را کارگردانی کرد و به دلیل شکستگی از ناحیه پا، مهران غفوریان که یکی از بازیگران اصلی سریال «همسایه‌ها» بود، کارگردانی این سریال را در دست گرفت.

جواد رضویان، مهران غفوریان، بهاره رهنما، سیروس گرجستانی، حسین سلیمانی، سیاوش گرجستانی، سپند امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، آرام جعفری، سمانه پاکدل، محمود جعفری، پوراندخت مهیمن و اصغر سمسارزاده بازیگران اصلی سریال هستند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?