آغاز پیش تولید «پنچری» در مهرماه

آغاز پیش تولید «پنچری» در مهرماهReviewed by Khademi on Sep 10Rating:

هنردستان: نویسنده سریال «پنچری» گفت: به احتمال فراوان از اوایل مهرماه وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد و برنامه‌ریزی‌هایمان به گونه‌ای است که بعد از پایان نگارش قسمت 25 سریال را کلید بزنیم.

 به گزارش هنردستان؛«برزو نیک نژاد» گفت: فیلم‌نامه «پنچری» دو هفته پیش تصویب شد و با شبکه سه سیما قرارداد بستیم. در حال حاضر مشغول نگارش قسمت 10 این سریال هستم.

download-10-copy

کارگردان سریال «دردسرهای عظیم» درباره زمان شروع پیش تولید این سریال بیان داشت: به احتمال فراوان از اوایل مهرماه وارد مرحله پیش تولید خواهیم شد و برنام‌ریزی‌هایمان به گونه‌ای است که بعد از پایان نگارش قسمت 25 سریال را کلید بزنیم.

نیک‌نژاد همچنین گفت: کارگردانی سریال به عهده خودم است، اما قطعا تا پایان ضبط نمی‌توانم نویسندگی را عهده دار باشم و به همین خاطر با چند نویسنده مذاکراتی انجام دادم و قرار است بعد از اتمام کارهایی که در دست دارند، به گروه ما اضافه شوند.

کارگردان سریال «قرعه» درباره انتخاب بازیگران «پنچری» عنوان داشت: به گزینه‌هایی فکر کردم، اما مشکل اینجا است که وقتی وارد مرحله انتخاب بازیگر می‌شوید با تعداد زیادی از بازیگران خوب مواجه می‌شوید که از همین تعداد و با توجه به شرایط فیلم‌نامه و محدودیت سنی که برای بازیگران ایجاد می‌شود و اینکه سریال کمدی نیز هست و بازیگر کمدی می‌طلبد، دامنه انتخاب‌تان محدودتر خواهد شد.

نیک‌نژاد با اشاره به مناسبتی بودن این سریال گفت: تصمیم نهایی در این زمینه به عهده مسئولان تلویزیون است، اما طی صحبت‌های اخیری که با آقای روشن روان داشتیم قرار بر این شد تا زمانی را برای این سریال در نظر بگیرند که نمی‌دانم مناسبتی است یا خیر، اما به احتمال فراوان مناسبتی نخواهد بود.

به گزارش فارس، سریال «پنچری» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی مهران مهام قرار است برای شبکه سه سیما تولید شود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?