نمایش 120 اپیزود 45 دقیقه‌ای
آقاخانی با «بیمار استاندارد شده» می‌آید

آقاخانی با «بیمار استاندارد شده» می‌آیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Dec 13Rating:
هنردستان: با حضور گروه کارگردانی و تهیه کنندگی 120 اپیزود مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی تولید می شود.
5
به گزارش هنردستان داود بیدل کارگردان 20 اپیزود از مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» با اشاره به اتمام نگارش 50 اپیزود از 120 اپیزود این مجموعه گفت: تمایل مرکز به ساخت مجموعه‌ای اپیزودیک با مبنای مذهبی که در آن آدم‌ها نتیجه نیکی و بدی خود را در همین دنیا ببینند، موجب سفارش به گروهی از نویسندگان شد که از این میان 120 طرح تولید شده در کارگاه‌های نگارش مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی سازمان مورد تصویب قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه علاوه بر فضاهای شهری و آپارتمانی، کار فضاهای روستایی و جاده‌ای را نیز شامل می‌شود، در خصوص قصه مجموعه افزود: «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» قصه‌های مختلفی دارد. در فضای جدید با هنرپیشگان جدید و به لحاظ اجرا همه قصه‌ها با یک خواب آغاز می‌شود و در روند کار شخصیت اصلی نسبت به آینده عمل خود آگاه شده و ارتباط اتفاقات خواب و واقعیت برای قهرمان قصه و مخاطب جذاب خواهد بود.
او در پایان ابراز داشت: 20 اپیزود از این مجموعه به کارگردانی بنده توسط محمد هادی پروین تهیه می‌شود و بقیه توسط سایر تهیه‌کنندگان از جمله علی‌اکبر تحویلیان و محسن شایان‌فر تولید خواهد شد.
مجموعه «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» در 120 اپیزود 45 دقیقه‌ای توسط گروهی از نویسندگان، کارگردانان و تهیه‌کنندگان در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی نگارش و تولید می‌شود.
نوروز95 سعید آقاخانی با «بیمار استاندارد شده» می آید
بهرام توکلی و سعید آقاخانی سریال نوروزی «بیمار استاندارد شده» را در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی می‌نویسند.
بنابراین گزارش، بهرام توکلی و سعید آقاخانی سریال «بیمار استاندارد شده» را برای نوروز 95 می‌نویسند. سیناپس این سریال در حال نگارش است و پیش‌بینی می‌شود، نگارش فیلمنامه تا پایان دی ماه به اتمام برسد.
داستان «بیمار استاندارد شده» درباره فردی است که با بازی کردن نقش بیماران روحی و روانی می خواهد دانشجویان را بیازماید، ولی با ماجراهایی مسیر او تغییر می‌کند.
سریال نوروزی «بیمار استاندارد شده» توسط بهرام توکلی و سعید آقاخانی در 14 قسمت 45 دقیقه‌ای در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی به نگارش در می آید.
۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دو + 20 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?