عباس جلالی یکتا خبر داد؛
«آقای بنفش» جایزه بهترین انیمیشن خلاقانه کانادا را گرفت

«آقای بنفش» جایزه بهترین انیمیشن خلاقانه کانادا را گرفتReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 9Rating:

هنردستان: کارگردان انیمیشن «آقای بنفش» بیان کرد این اثر جایزه بهترین انیمیشن خلاقانه جشنواره «واقعیت در واقعیت» کانادا را دریافت کرد.

به گزارش هنردستان به نقل از مهر عباس جلالی یکتا کارگردان انیمیشن «آقای بنفش» با اشاره به موفقیت این انیمیشن در جشنواره «واقعیت در واقعیت» گفت: «آقای بنفش» که کارگردانی آن را من و حجت اعظم پور برعهده داشتیم توانست جایزه بهترین انیمیشن خلاقانه را در جشنواره «واقعیت در واقعیت» کشور کانادا از آن خود کند.

وی ادامه داد: این جشنواره که هجدهمین دوره خود را پشت سر می گذارد از ۸ تا ۱۵ آوریل در حال برگزاری است و هیات داوران این جشنواره با ارسال یک ایمیل اعلام کردند که «آقای بنفش» توانسته است جایزه بهترین انیمیشن خلاقانه را دریافت کند.

این کارگردان انیمیشن تاکید کرد: این انیمیشن پیش از این در بیش از بیست جشنواره داخلی و خارجی شرکت کرده و موفق به کسب جوایز متعددی شده است.

جلالی یکتا در پایان گفت: «آقای بنفش» یک انیمیشن عاشقانه است که داستان آن در یک کافه رخ می دهد. در این انیمیشن سعی کرده ایم تا فضایی بین رئال و فانتزی شکل دهیم. مدت زمان انیمیشن «آقای بنفش» سه دقیقه است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?