محمدرضا عیوضی در گفت و گو با هنردستان:
آلبوم جدیدم ماه آینده به بازار می آید/ هنرمندان و موسسات دو روی سکه امور خیریه هستند

آلبوم جدیدم ماه آینده به بازار می آید/ هنرمندان و موسسات دو روی سکه امور خیریه هستندReviewed by مصطفی زبرجد on Aug 23Rating:

هنردستان: خواننده با سابقه پاپ کشورمان گفت: آلبوم جدیدم آماده است و در یک ماه آینده با اسم «چاردیواری» یا «حس خوب» و با سرمایه شخصی منتشر می شود.

هنردستان: محمد رضا عیوضی خواننده با سابقه پاپ کشورمان درباره فعالیت این روزهای خود گفت: آلبوم جدیدم آماده است و در یک ماه آینده با اسم «چاردیواری» یا «حس خوب» و با سرمایه شخصی منتشر می شود. تعداد قطعات این آلبوم 10 قطعه و در سبک کار خودم و به روز است.

عیوضی یک

بانی تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی هنرمندان نوین درباره حضور هنرمندان و امور خیر اظهار کرد: هنرمندان یک رسالتی بر عهده دارند و آن این است که به قول معروف با بازتاب رسانه ای باعث اطلاع مردم بیشتری از وجود مراکز خیریه شوند تا افراد بسیاری که دوست دارند در امور خیریه حضور داشته باشند مستقیما این کار را انجام دهند.

عیوضی افزود: برخی به دلیل مشکلاتی که وجود دارد اعتماد ندارند که کمک به  این موسسات می رسد یا نه. وقتی هنرمند می آید و در کنار این موسسات قرار می گیرد و یا در قالب کار هنری یا مسابقه ورزشی بین هنرمندان موسسات را معرفی می کند باعث می شود مردم بیایند، این مراکز را بشناسند، مستقیما کمک کنند و حضور این مراکز را مشاهده و با نحوه اداره آنها آشنا شوند.

بازیگر «کژدم 33» درخصوص تعامل موسسات خیریه و هنرمندان اظهار کرد: هر دو طرف نیتشان خیر است. درست است که در بحث خیر می گویند سبقت گرفتن بسیار مهم است و دو طرف سعی می کنند از هم سبقت بگیرند ولی موسسات خیریه یک رسالت و وظایف و هنرمندان هم رسالت و وظایف خود را دارند. ما سعی می کنیم در وظایف خودمان کوشا باشیم و به نحو احسن کار خیر را انجام دهیم و این موسسات هم کار خیر خود را انجام می دهند.

عیوضی در پایان گفت: هر جا که با کمک اطلاع رسانی ها در زمینه امورخیریه اقدام کردیم مردم خیلی خوب برخورد کردند و شاهد استقبال خوبی بودیم و در واقع حقیقت این است که مردم ما مردم خوبی هستند.

گفتنی است؛ محمدرضا عیوضی اولین آلبوم خود به نام روزگار جوانی را در سال 77 منتشر کرد و پس از آلبوم‌های «روزگار جوانی»، «دختر شاه پریون»، «بر می‌گردم»، «یه روز برفی»، «دل خوش سیری چند»  این بار پس از9 سال وقفه، ششمین آلبوم خود را به بازار عرضه خواهد کرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?