«آنا نعمتی» سفیر نیکوکاری دست‌های مهربان شد

«آنا نعمتی» سفیر نیکوکاری دست‌های مهربان شدReviewed by Khademi on Oct 26Rating:

هنردستان: مراسم معرفی سفیر نیکوکاری «بنیاد دست‌های مهربان» برگزار و آنا نعمتی سفیر مهربانی این بنیاد شد.

به گزارش هنردستان؛ در این مراسم شهرام فرجی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان به رسالت تاسیس بنیاد اشاره کرده و گفت: بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد که فعالیت خود را تمرکز بر حمایت و توانمندسازی زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست قرارداد. این بنیاد کاملا غیرانتفاعی می باشد و جز حمایت های خیرخواهانه مردم نیکوکار، هیچ کمک و هزینه دیگری را از نهادهای دولتی و … دریافت نمی کند.

آنا نعمتی

ایشان اظهار کرد: حال که قریب به ۱۰ سال از عمر این بنیاد می گذرد خدای خود را شاکرم که در کمال افتخار و سربلندی توانسته ایم ۱۳ هزار نفر از زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست را تحت سرپرستی قرارداده و به توانمندی رسانیم؛ که بی شک این مهم با کمک خداوند و یاری تیمی دلسوز که اکنون خانواده ای ۱۷۰۰ نفره را تشکیل می دهند محقق گشته است.

اکنون این بنیاد به پشتوانه ۱۰ سال کار و تلاش بی منت و عاشقانه به تکیه گاهی معتبر و شناخته شده در بین خانواده های بی بضاعت تبدیل شده، به طوری که از سوی نهادها و ارگان های دولتی نیز به اینجا مددجوو معرفی میشود که قطعا این امر می تواند نشان از اطمینان به برنامه ها و تشکیلات بنیاد دستهای مهربان باشد.

مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست های مهربان در ادامه افزود: از دیگر فعالیت های ما می توان به اعطای جهیزیه و تسهیلات ازدواج، اعطای کمک هزینه های تحصیلی و آموزشی، فراهم سازی زمینه های اشتغال مددجویان، تاسیس کلینیک درمانی سبحان و ارائه خدمات درمانی رایگان برای خانواده های تحت پوشش، حمایت از بیماران خاص و دارای معلولیت و ساخت بیمارستان برای بیماران اوتیسم و بیماران پروانه ای و مدرسه سازی اشاره نمود.

از آنجا که بسط و گستردگی اهداف ما به وسعت ایران می باشد لذا در شهرهای مختلف کشورمان از جمله ساری، مراغه، شیراز و کیش شعباتی را تاسیس نموده و در آینده ای نزدیک تصمیم به افتتاح شعبه در شهرهای دیگر مانند یزد و سیستان و بلوچستان داریم.

شهرام فرجی با اشاره به برگزاری کمپین «پاییز هم بهاری دگر است» در ۱۷ آبان ماه و اعزام کاروان مهربانی به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: خرسندم که در این مقطع زمانی به لطف خداوند بنیاد از یاری و حمایت هنرمند گرامی سرکار خانم آنا نعمتی بهرمند شده و من بعد ایشان به عنوان سفیر مهربانی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان ما را در تحقق هرچه بیشتر اهدافمان همراهی خواهند نمود. همچنین مفتخر به همراهی ایشان در کمپین اعزامی به سیستان و بلوچستان نیز هستیم.

آنا نعمتی نیز گفت: سفیری کار خیر، مسئولیت سنگینی است که همیشه به علت سابقه فعالیت خانواده ام در این زمینه دغدغه پرداختن و انجام آن را داشته ام منتها هیچ گاه با بنیاد یا موسسه ای برخورد نکرده بودم که به طور جدی و با برنامه این کار را پیگیری کند لذا برای فعالیت در این حیطه اطمینان خاطر لازم را پیدا نکرده بودم؛ تا که با بنیاد نیکوکاری دست های مهربان آشنا شدم. زمانی که از نزدیک با بنیاد برخورد کردم از برنامه ها و اهداف بنیاد تا نحوه رفتار دلسوزانه و مهربان پرسنل به قدری به من انرژی مثبت داد که قلبم از قبول و انجام این کار مطمئن شد و حس زیبایی از درست بودن این مسئولیت به من بخشید.

آنا نعمتی افزود: هنگامی که پرونده ها و چشم انداز بنیاد نیکوکاری دست های مهربان را بررسی کردم متوجه شدم کار به قدری دقیق و حساب شده و گسترده در حال انجام است که اکنون حس مسئولیت و دغدغه ام برای انجام وظایف بسیار بیشتر شده، امیدوارم با توکل به خدا بتوانم قدمی کوچک در کنار قدم های بزرگ شما عزیزان برداشته و در مسیر پیشرفت و تحقق اهداف متعالی شما موثر باشم.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?