آهنگسازی انیمیشن «فیلشاه» به ستار اورکی رسید

آهنگسازی انیمیشن «فیلشاه» به ستار اورکی رسیدReviewed by Khademi on Jul 26Rating:

هنردستان: ستار اورکی برای آهنگسازی انیمیشن سینمایی «فیلشاه» با گروه «هنرپویا» همکاری خواهد کرد.

به گزارش هنردستان؛ علی رغم گمانه زنی هایی که سال گذشته درباره ساخت موسیقی «فیلشاه» توسط محمدرضا علیقلی صورت گرفته بود، مشخص شد ستار اورکی که سابقه آهنگسازی در فیلم های مختلفی همچون «استرداد»، «دربند»، «دوران عاشقی»، «جدایی نادر از سیمین» و … را داشته و اخیرا نیز ساخت موسیقی فیلم تازه اصغر فرهادی را به اتمام رسانده، هفته گذشته برای ساخت موسیقی «فیلشاه» قرارداد امضا کرده تا پس از «فروشنده» برای «فیلشاه» آهنگسازی کند. رایزنی برای انتخاب باقی عوامل این فیلم همچنان ادامه دارد.

فیلشاه

«فیلشاه» پروژه جدید گروه «هنرپویا» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که هم اکنون با اتمام مدلسازی کاراکترها و طراحی استوری ریل در آغاز فرایند تولید قرار گرفته است.

در توضیح اولیه «فیلشاه» آمده است: در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود… .

گروه «هنرپویا» اولین کنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است که توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» پایه گذاری شده و در اولین قدم نیز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همین شعار در سینماهای کشور عرضه کرد و توانست عنوان سومین فیلم پربیننده سال ۹۴ را از آن خود کند.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?