با اقدام کمپانی فیلم سازی ماون پیکچرز
ابعاد جدید زندگی ماندلا در «صبح بخیر آقای ماندلا» سینمایی می شود

ابعاد جدید زندگی ماندلا در «صبح بخیر آقای ماندلا» سینمایی می شودReviewed by مصطفی زبرجد on Feb 24Rating:

 هنردستان: فیلم سینمایی «صبح بخیر آقای ماندلا» برگرفته از رمان زلدا لاگرانژ به بررسی ابعاد دیگری از زندگی ماندلا می‌پردازد.

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ کمپانی فیلم‌سازی ماون پیکچرز تصمیم به ساخت فیلمی سینمایی از زندگی نلسون ماندلا بر اساس رمان «صبح به خیر آقای ماندلا» گرفته است.

این رمان نوشته خانم زلدا لاگرانژ منشی سفید پوست ماندلا است که 19 سال به عنوان دستیار وی مشغول فعالیت بوده است.

داستان این کتاب به وقایع پس از آزادی ماندلا از زندان تا زمان مرگ او می‌پردازد. لاگرانژ که در ابتدا به عنوان تایپیست ماندلا آغاز به کار کرده بود، بعدها در سفرهای خارجی نیز او را همراهی می‌کرد و در واقع نمادی از اتحاد اقوام و رنگ‌های مختلف در آفریقای جنوبی بود. پیش از این «مسیر طولانی ماندلا تا آزادی» محصول 2013 میلادی برگرفته از رمانی با همین نام نوشته ویلیام نیکلسون با بازی ادریس البا و «شکست ناپذیر» محصول سال 2009 میلادی و به نقش‌آفرینی مورگان فریمن به ابعاد مختلف زندگی ماندلا پرداخته‌اند.

البته انتشار خاطرات لاگرانژ با واکنش‌های منفی خانواده ماندلا به ویژه یکی از دختران او مواجه شد. چرا که لاگرانژ آنها را به سوء استفاده از موقعیت پدرشان متهم کرده است. هنوز اطلاعاتی در خصوص بازیگران احتمالی این فیلم سینمایی منتشر نشده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?