گفت و گوی هنردستان با کارگردان سینما
ابوالفضل جلیلی: موفقیت جشنواره کارگاه آزاد فیلم متوجه فیلمسازان باشد نه بانیان

ابوالفضل جلیلی: موفقیت جشنواره کارگاه آزاد فیلم متوجه فیلمسازان باشد نه بانیانReviewed by مصطفی زبرجد on Feb 23Rating:

هنردستان: اگر جشنواره، تبلیغ کیمیایی و کارگاه آزاد فیلم باشد فایده ای ندارد و چنانچه معطوف به فیلم کوتاه و حمایت از فیلمسازان باشد موثر خواهد بود.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ ابوالفضل جلیلی کارگردان سینما در خصوص جشنواره های فیلم کوتاه و تاثیر آن بر سینما گفت: اگر جشنواره ها مانند جشنواره فجر که سفارشی و دولتی است و هر سال برگزار می شود باشد فایده ای ندارد اما اگر مستقل و آزاد باشد می تواند به سینما کمک کند و با توجه به اینکه مسعود کیمیایی پشت آن است خوب و موفق برگزار شود.

این کارگردان سینما در خصوص جشنواره ای که برای اولین بار توسط یک کارگردان برگزار می شود اظهار کرد: اگر جشنواره کارگاه آزاد فیلم تبلیغ کیمیایی نباشد بسیار خوب است. در جهان کارگردانان زیادی جشنواره برگزار کرده اند و به تبلیغ خود نیز نپرداختند و نتیجه خوبی هم داشتند بنابراین اگر جشنواره، تبلیغ کیمیایی و کارگاه آزاد فیلم باشد فایده ای ندارد و جنانچه معطوف به فیلم کوتاه وحمایت از فیلمسازان باشد موثر خواهد بود.

جلیلی در پایان گفت: با توجه به شنیده ها یی که در خصوص فضا وکار از افراد و سلیقه های مختلف شنیده ام جشنواره کارگاه آزاد فیلم با استقبال روبرو خواهد شد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?