اجرای ارکستر «اسکالا» در تالار وحدت

اجرای ارکستر «اسکالا» در تالار وحدتReviewed by Khademi on Sep 18Rating:

هنردستان: ارکستر مجلسی «اسکالا» به دنبال تعاملات دو جانبه فرهنگی بنیاد رودکی و کشور ایتالیا ۳۱ شهریور ماه امسال کنسرتی را در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

به گزارش هنردستان؛ کنسرت «کامریستی دلا اسکالا» توسط بنیاد فرهنگی هنری رودکی با مشارکت اپرا هال دلا اسکالا ایتالیا ساعت ۲۱:۳۰ روز چهارشنبه ۳۱  شهریور ماه  در تالار وحدت  برگزار می شود.

کامریستی

در این کنسرت قطعاتی از نوابغ موسیقی ایتالیا  از آنتونینی ویوالدی، کامیلو سیووری و آنتونینو بازینی اجرا خواهد شد این در حالی است که فرانسیسکو ماریا مانارا سولیست ویلن، کلودیو موندینی ویولن، روبرتو پارتی کنترباس، نسیم سعد ویلن سل، جوزپه روسو روسی ویولا گروه نوازندگان ارکستر را تشکیل می دهند.

ارکستر مجلسی «کامریستی دلا اسکالا» در سال ۱۹۸۲ تاسیس شد و متشکل از موسیقیدانانی از ارکستر «تئاترو آلا اسکالا» است. این ارکستر در سال ۲۰۱۲ «جایزه ایسیمباردی» را از «استان میلان» دریافت کرد. این جایزه به نهادهایی اعطا می شود که با فعالیت بین المللی مهم خود به اعتبار شهر میلان در جهان می افزایند.

ارکستر اسکالا در سالن های بزرگ و مطرح کشورهای مختلف از جمله؛ کامریستی در سال های اخیر برای دو مجموعه کنسرت در تالار کارنگی در نیویورک، در «ام. آی. تی» در بوستون و واشنگتن برنامه اجرا داشته است. این ارکستر همچنین در مقر یونسکو و تالار «ساله گاوو» در پاریس، سالن اپرای ورشو، تالار چایکوفسکی در مسکو، تالار تونهاله در زوریخ، جشنواره جزایر قناری، سالن کالیسوم در بوئنس آیرس و کشورهایی چون چین، اسپانیا، آلمان، فرانسه، سوئیس، سوئد، نروژ، دانمارک، لهستان، ایتوانی، صربستان و ترکیه برنامه هایی را اجرا کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?