دو خبر از نمایشگاه کتاب؛
اجرای برنامه‌های کتاب محور در مترو/ فعال‌سازی بن کارت‌های بانک صادرات

اجرای برنامه‌های کتاب محور در مترو/ فعال‌سازی بن کارت‌های بانک صادراتReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 19Rating:

هنردستان: ایستگاه مترو شهرآفتاب در ایام نمایشگاه کتاب به فضای نمایشگاهی کتاب تبدیل می‌شود.

نمایشگاه+کتاب+تهران

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران از تبدیل ایستگاه شهرآفتاب به فضای نمایشگاهی کتاب خبر داد و گفت: همزمان با افتتاح بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، تبلیغات کتاب و کتابخوانی در ایستگاه شهرآفتاب آغاز می‌شود و تا پایان نمایشگاه کتاب ادامه خواهد داشت. همچنین در ایستگاه‌های دیگر هم برنامه‌های مرتبط با کتاب اجرا می‌شود.

محمد صائبی درباره فعالیت‌های فرهنگی مترو در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، گفت: این فعالیت‌های فرهنگی در قالب نقالی کتاب، آموزش کتاب و کتابخوانی و همچنین اهدای محصولات فرهنگی به شکل کتاب به مسافران و بازدیدکنندگان نمایشگاه در ایستگاه شهر آفتاب انجام خواهد شد. این فعالیت‌ها از زمان افتتاح نمایشگاه در ایستگاه شهرآفتاب آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین در دیگر ایستگاه‌های مترو نیز فعالیت‌های فرهنگی با موضوع کتاب انجام خواهد شد.

فعال سازی بن کارت‌های بانک صادرات در نمایشگاه کتاب تهران

همچنین مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از فعال سازی امکان استفاده از بن کارت‌های سنوات قبل بانک صادرات در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نیکنام حسین‌پور مشاور منابع و امور انسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به امکان استفاده از بن کارت‌های سنوات قبل بانک صادرات در نمایشگاه امسال، گفت: با درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر امکان استفاده از بن کارت‌های مربوط به سنوات گذشته بانک صادرات، امکان استفاده از بن کارت‌های مذکور بر روی پایانه‌های فروشگاهی ناشران کتاب در شهر آفتاب فراهم شده است.

وی افزود: این اقدام با هماهنگی میان بانک شهر، بانک صادرات و شاپرک انجام شد. از این رو جای هیچ نگرانی برای اهالی قلم و افرادی که دارای بن کارت‌های مشارکتی خرید کتاب هستند وجود ندارد و به راحتی می‌توانند از این کارت‌ها در نمایشگاه کتاب تهران استفاده کنند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود.

مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?