اجرای علیرضا قربانی در “لنز بورگاید” سوئیس

اجرای علیرضا قربانی در "لنز بورگاید" سوئیسReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 19Rating:

هنردستان: علیرضا قربانی که به منظور شرکت در هشتمین جشنواره موسیقی کلاسیک و فولک «لنز بورگاید» زوریخ عازم کشور سوییس شده بود؛ همراه با سامان صمیمی و میلاد محمدی برنامه‌ای را روی صحنه برد.

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا؛ علیرضا قربانی  که طی روزهای گذشته تور کنسرت دخت پری‌وار را در تهران روی صحنه برده است؛ با استقبال بی‌سابقه مخاطبان مواجه شده و این کنسرت برای پنجمین بار برای روزهای شنبه و یکشنبه (19 و 20 تیر) تمدید شده است.

علیرضا قربانی

 

این کنسرت که به اجرای قطعات آلبوم دخت پری‌وار با آهنگسازی مهیار علیزاده اختصاص دارد؛ با همراهی نوازندگانی چون میثم مروستی (کنسرت مایستر)، ویلن نیلوفر محبی (ویلن)، پریسا پیرزاده (ویولا) آتنا اشتیاقی (ویلنسل)، فرشید پاتینیان (کنترباس)، امیر دارابی (پیانو) سایوری شفیعی (کلارینت)، حسام صدفی نژاد (ابوا)، میلاد عباسی (هورن)، آرین کشیشی (گیتار بیس)، پیمان حاتمی (سازهای الکترونیک) و  همایون نصیری (سازهای کوبه‌ای) تاکنون هفت شب در تالار وحدت برگزار شده است.

در کنار این یک گروه همخوان و یک گروه کارگردانی نیز همراه قربانی و نوازندگانش است.

طی روزهای گذشته نیز علیرضا قربانی که به منظور شرکت در هشتمین جشنواره موسیقی کلاسیک و فولک «لنز بورگاید» زوریخ عازم کشور سوییس شده بود؛ همراه با سامان صمیمی و میلاد محمدی برنامه‌ای را روی صحنه برد.

روت زنگر مدیر جشنواره «لنز بورگاید» در دعوتنامه‌ای که برای گروه ایرانی ارسال کرده از آنها به عنوان گروه فوق‌العاده موسیقی یاد کرده است. این فستیوال یکی از رویدادهای معتبر هنری اروپا محسوب می‌شود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?