حضور اثر مشترک هنرمندان ایران و آلمان و ایتالیا در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
اجرای نمایش “1+1″ و ” مرز” در خارج از کشور

اجرای نمایش "1+1" و " مرز" در خارج از کشورReviewed by Nazanin bouzari on Nov 8Rating:

cropped-hamedan-95

هنردستان: دو نمایش مشترک از هنرمندان ایران و هنرمندان مطرح آلمان و ایتالیا به بخش بین الملل بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان راه یافتند.

به گزارش دریافتی در بخش بین‌الملل این رویداد هنری که در شهر همدان برگزار خواهد شد دو تولید نمایشی مشترک، کاری از هنرمندان شناخته‌شده تئاتر کودک و نوجوان ایران با همکاری هنرمندان مطرح آلمانی و ایتالیا اجرا خواهند شد.
نمایش” ۱+۱ ” محصول مشترک ایران و ایتالیا نوشته و کار امید نیاز و گوگیلموپاپا درباره رابطه دو انسان از سرزمین‌های مختلف  است که سعی دارند باهم رابطه برقرار کنند.
این نمایش تاکنون در چند کشور مختلف چون ایتالیا و آلمان و ایران اجراشده و در بخش بین‌الملل بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان روی صحنه می‌رود.
همچنین نمایش “مرز” محصول مشترک ایران، آلمان و کمپانی تئاتر نیونرپلاتس و گروه تئاتر زندگی نوشته و کار بریتا شرام و جعفر مهیاری که به این بخش راه‌یافته است نمایشی درباره صلح و دوستی است.
این نمایش با حضور سعید ابک، آناهیتا صفی‌خانی، محمد رحمانی و کریستینا فوستر به‌عنوان بازیگر اجرا خواهد شد. نمایش مرز در تابستان گذشته در ایران و آلمان اجراشده و مورد استقبال مخاطبان قرارگرفته است. همچنین بعد از اجرای نمایش مرز در بخش بین‌الملل بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان این نمایش در کشور فرانسه اجرا خواهد رفت.
بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی ۲۱ تا ۲۷ آذرماه و با حضور هنرمندان و گروه‌های منتخب ایرانی و خارجی در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

منبع: ایران تئاتر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?