اجرای پنج نمایش کودک و نوجوان در همایش تئاتر همدان

اجرای پنج نمایش کودک و نوجوان در همایش تئاتر همدانReviewed by آزیتا لاجوردی on Aug 1Rating:
هنردستان: مدیر کانون تئاتر کودک و نوجوان استان همدان گفت: پنج نمایش کودک و نوجوان در نخستین همایش تئاتر کودک و نوجوان همدان بروی صحنه می رود.
به گزارش هنردستان: نوشین بیگلریان با بیان اینکه نخستین همایش تئاتر کودک و نوجوان در حال برگزاری است، اظهار داشت: در مدت برگزاری این همایش پنج نمایش در بخش کودک و نوجوان برروی صحنه می رود.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این همایش استفاده از پتانسیل های ویژه نمایش کودک و نوجوان در استان همدان است، بیان کرد: نمایش اون طرف دریا کجاست به کارگردانی سعید باغبانی از جمله نمایش های اجرا شده در همایش تئاتر کودک و نوجوان است.

مدیر کانون تئاتر کودک و نوجوان استان همدان در ادامه سخنانش ابراز داشت: نمایش پرواز ستاره ای به کارگردانی نیما بیگلریان، یه دنیای رنگی به کارگردانی فریبا یعقوب لو، گلپری به کارگردانی محسن پور قاسمی و نمایش وضعیت غیر طبیعی به کارگردانی محمد مهدی کلهری از جمله نمایش هایی هستند که در همایش تئاتر کودک و نوجوان استان همدان به اجرا در می آیند.

بیگلریان با بیان اینکه همدان پایتخت تئاتر کودک و نوجوان در کشور است، ابراز داشت: کانون تئاتر کودک و نوجوان استان همدان قصد دارد همایش های مختلفی را در استان برگزار کند که این همایش نخستین همایش بوده است.

بیگلریان با تاکید بر اینکه برگزاری این همایش موجب ارتقا سطح تئاتر استان همدان می شود، ابراز کرد: کودکان و نوجوانان همدانی می توانند با حضور در سالن ها با هنر تئاتر آشنا شوند.

وی با بیان اینکه این همایش از یکم مرداد ماه سال جاری تا پایان این ماه ادامه دارد، بیان کرد: نمایش های کودک و نوجوان در مجتمع شهید آوینی و در سالن اصلی و پلاتو این مکان برای علاقه مندان به روی صحنه می رود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

10 + چهار =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?