ویژه‌برنامه‌های نوروزی برج میلاد اعلام شد؛
اجرای کوچه‌نوازی و نوروزگار در برج میلاد

اجرای کوچه‌نوازی و نوروزگار در برج میلادReviewed by آزیتا لاجوردی on Mar 7Rating:

هنردستان: علیرضا شریفی (مدیرعامل برج میلاد) طی یک نشست خبری در VIP مرکز همایش‌های برج میلاد؛ برنامه‌های نوروزی این نهاد را تشریح کرد.

borjmilad

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، شریفی در ابتدای این نشست گفت: اولویت ما در برج میلاد ارائه خدمات بازدید به شهروندان است. ما پیش از عید نوروز به مناسبت ایام فاطمیه یک ورک شاپ خطاطی و نقاشی در گالری برج میلاد برگزار کردیم که نوزدهم اسفندماه رونمایی و افتتاحیه نمایشگاه است.

او ادامه داد: تغییرات بسیاری در برنامه‌های نوروزی برج میلاد ایجاد شده است. امسال برنامه‌های ما از دوم فروردین تا دوازدهم فروردین برای مخاطبان با عنوان ویژه برنامه نوروزگار برگزار می‌شود.

شریفی با ابراز خوشحالی از اینکه آغاز سال نو با ولادت حضرت زهرا مصادف شده است؛ گفت: در طی روزهای اول عید به مناسبت ولادت حضرت زهرا ما دو شب جشن در برج میلاد خواهیم داشت. در طول عید نوروز بیست غرفه برای خدمات به کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها آماده شده است.

شریفی همچنین اضافه کرد: یک طبقه از برج میلاد به صنایع دستی چهل هنرمند برتر کشور اختصاص داده شده است که به صورت ورک شاپ آثار خود را ارائه می‌کنند و مردم امکان بازدید و خرید این آثار را دارند.

مدیرعامل برج میلاد درباره سایر برنامه‌های برج توضیح داد: جشن بزرگ روز جمهوری اسلامی در برج میلاد برگزار می‌شود. به علاوه اینکه ما تعدادی از کودکان کار را شناسایی کردیم تا در ویژه برنامه نوروزگار پیش از کنسرت‌هایی که در برج میلاد برگزار می‌شود؛ اجرایی در قالب کوچه‌نوازی داشته باشند. البته تعداد یک ارزشیابی موسیقی‌هایی که شان مشخصی داشتند؛ انتخاب شد.

شریفی همچنین درباره برگزاری کنسرت‌های پاپ در برج میلاد توضیح داد: برج میلاد مخالفتی با هیچ موسیقی ندارد و حتی در جشنواره موسیقی فجر هم مشکلی با میزبانی کنسرت‌های پاپ نداشت اما این تصمیمات به ما مربوط نمی‌شود به علاوه اینکه با اشاره به فشردگی‌های برنامه برج زمان‌های خالی برای برگزاری کنسرت در مرکز همایش‌ها بسیار کم است اما ما هر زمان که امکان داشته باشیم؛ میزبان کنسرت‌های مختلف خواهیم بود.

او در پایان گفت: با گسترش استفاده مردم از فضاهای مجازی با هم بودن خانواده‌ها بسیار کم شده است. در نتیجه ما طرحی را ارائه کردیم که بعد از ویژه‌نامه‌های نوروز نیز ادامه خواهد داشت. این طرح می‌گوید که روزهای جمعه اینترنت تلفن همراه خود را خاموش کنید تا با خانواده باشید.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?