با تصمیم جشنواره سلامت
احسان کرمی اجرای نشست های تخصصی را برعهده گرفت

احسان کرمی اجرای نشست های تخصصی را برعهده گرفتReviewed by لیلا فتح الله پور on Aug 21Rating:

هنردستان: احسان کرمی نشست های تخصصی جشنواره فیلم سلامت را اجرا می کند

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، احسان کرمی به عنوان مجری-کارشناس نشست های تخصصی اولین جشنواره فیلم سلامت با هنرمندان، کارشناسان و مسئولان و نمایندگان انجمن ها و کمپین های سلامت محور به گفت و گو می نشیند.

این نشست های تخصصی از جمله بخش های جنبی جشنواره فیلم سلامت است که هر روز از ساعت ۱۴ الی ۱۹:۳۰ دقیق در سالن شماره ۲ پردیس سینمایی چارسو میزبان مخاطبان جشنواره خواهد بود.

 

image_800_545

سبک زندگی، اوتیسم، فرزند پروری (سرپرست خوب،سرپرست بد )، اعتیاد،سلامت روان (سلامت معنوی) ، معلولیت ،ایدز،ام اس ، فرزند آوری (تولد ، مرگ و جمعیت ) ، آلزایمر، مراقبت از بیمار (خود مراقبتی) ، سلامت اجتماعی ، خیرین سلامت ، اهدا عضو و سرطان عناوین ۱۵ نشست تخصصی است که مباحث علمی و تخصصی جشنواره فیلم سلامت را در اولین دوره برگزاری شامل می شود.

نخستین جشنواره فیلم سلامت به ریاست دکتر سیدمحمدهادی ایازی و دبیری دکتر ابراهیم داروغه زاده از ۱ تا ۵ شهریور در پردیس چارسو برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت www.honarsalamat.com و یا کانال تلگرام telegram.me/honarsalamat اطلاعات بیشتری  دریافت کنند.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?