احمدی از اکران دو هفته‌ای «به دنیا آمدن» انصراف داد

احمدی از اکران دو هفته‌ای «به دنیا آمدن» انصراف دادReviewed by Khademi on Oct 9Rating:

هنردستان: احمدی گفت: فیلم «به دنیا آمدن» پتانسیل دیده شدن دارد و با اکران دو هفته‌ای این فیلم ضربه می‌خورد.

به گزارش هنردستان؛ محمد احمدی تهیه کننده «به دنیا آمدن» درباره انصراف از اکران فیلم گفت: زمان تنظیم قرارداد با گروه ماندانا متوجه شدم فیلم تنها  تا تاریخ 5 آبان ماه امکان نمایش خواهد داشت و سقف دو هفته ای برای اکران فیلم در نظر گرفته شده که مخالفتم را اعلام کردم.

«به دنیا آمدن»

وی ادامه داد: «به دنیا آمدن» پتانسیل دیده شدن دارد و با توجه به موضوعی فراگیری آن ترجیح می دهم در زمان دیگری اکران شود، از این دو هفته تنها 11 روز زمان اکران فیلم خواهد بود.

احمدی در پاسخ به این سوال که چرا این اتفاق رخ داده است گفت: پیش از این گویا قرار بوده یک فیلم کمدی بعد از ایام سوگورای روی پرده بیاید که امکان نمایش در این زمان نداشت به همین دلیل شورای صنفی نمایش در این فضای خالی به ما پیشنهاد داد تا اکران کنیم اما این اکران شرایط مناسبی برای فیلم ما نیست. باید دوباره رایزنی کنیم که فیلم در شرایط بهتر و در مدت بیشتری اکران شود تا بتواند مخاطب را با خود همراه کند .

فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» به کارگردانی محسن عبدالوهاب داستان زوجی را روایت می کند که ناخواسته صاحب فرزند دوم می شوند پدر علاقه ای به ادامه حیات فرزند ندارد و پیشنهاد سقط می دهد اما مادر برای نگهداشتن فرزندش پافشاری می کند

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?