گفت و گوی هنردستان با بازیگر سینما و تلویزیون
احمد نجفی: سینما به نگاهِ تازه جوانان و استعدادهای درخشان نیاز دارد

احمد نجفی: سینما به نگاهِ تازه جوانان و استعدادهای درخشان نیاز داردReviewed by مصطفی زبرجد on Feb 24Rating:

هنردستان: سینما به فیلم های کوتاه، نگاه تازه جوانان و استعدادهای درخشان نیاز دارد تا در ادامه راه کیفیت خوبی شکل گیرد.

هنردستان: مصطفی زبرجد/ احمد نجفی بازیگر سینما در خصوص جشنواره کارگاه آزاد فیلم و تاثیر آن بر سینما گفت: حرکت بسیار خوبی است و پیش از این ها دوست داشتم این اتفاق بیفتد. سینما به فیلم های کوتاه، نگاه تازه جوانان و استعدادهای درخشان نیاز دارد تا در ادامه راه کیفیت خوبی شکل گیرد.

این بازیگر سینما در خصوص جشنواره ای که برای اولین بار توسط یک کارگردان برگزار می شود اظهار کرد: جشنواره ای که اسطوره ای مثل مسعود کیمیایی در سینمای ایران از آن حمایت می کند شروع خوبی است برای این که بزرگان سینما بیایند و جشنواره هایی از این دست برگزار شود تا مسئولان جشنواره فجر هم ببینند و نگاه خود را اصلاح کنند. کار کیمیایی بسیار خوب است، تبریک می گویم و در این راه از هیچ کمکی دریغ نمی کنم.

وی در خصوص چگونگی استقبال از جشنواره بیان کرد: کیمیایی یک پشتوانه است و به جهت نگاهی که وجود دارد مردم از این جشنواره استقبال می کنند. مهم این است سرسری گرفته نشود بلکه درست برگزار شود و قطعا مسعود کیمیایی شخصیتی است که درستی کار برایش مهم است بنابراین استقبال و موفقیت در این جشنواره رقم می خورد.

نجفی در پایان گفت: جوانان زیادی در کشور وجود دارند که مسعود کیمیایی را دوست دارند و حضور پیدا می کنند امیدوارم همه سینماگران کمک کنند تا این جشنواره شروعی برای کمک به سینما باشد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?