اردشير زابلی زاده مدير شبكه «ايران كالا» شد

اردشير زابلی زاده مدير شبكه «ايران كالا» شدReviewed by Khademi on Aug 23Rating:
هنردستان: مهندس احمد شهرياری معاون مالی و سرمايه انسانی رسانه ملی در حكمی دكتر اردشير زابلی زاده را به سمت مدير شبكه ايران كالا منصوب كرد.
به گزارش هنردستان؛ حمایت از كالاهای ساخت ایران و كار آفرینان ایرانی،ترویج فرهنگ مصرف كالای داخلی و تقویت بنگاه های كوچك و بزرگ اقتصادی در كشور از جمله اهداف راه اندازی شبكه “ایران كالا” اعلام شده است.
احمد شهریاری

متن حكم معاون مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما برای انتصاب مدیر شبكه ایران كالا به شرح زیر است.

بسمه تعالی

جناب آقای دكتر اردشیر زابلی زاده

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند در مدیریت های مختلف رسانه ملی و با توجه به ساختار جدید معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی به موجب این حكم، جنابعالی به سمت”مدیر “شبكه ایران كالا” منصوب می شوید .

تبلیغ و معرفی كالاهای ساخت داخل در جهت حمایت از تولیدات ایرانی با كیفیت و تقویت بنگاه های تولیدی كوچك و متوسط از اهم وظایف شبكه مذكور خواهد بود .

انعكاس اخبار و رویداد های نمایشگاهی مربوط به كالاهای ایرانی و ساخت داخل ، ترویج فرهنگ مصرف كالاهای ایرانی در بین خانواده های ایرانی ، حمایت از صاحبان كالاهای ایرانی به منظور الگوسازی در جامعه ، حمایت از كارآفرینان در جهت رونق تولید ملی از دیگر وظایف و ماموریت های محوله است .

بنابر این انتظار می رود با تبیین راه كارهای اجرایی لازم و رصد مستمر فعالیت های شبكه كالای ایرانی و نیز هماهنگی در رعایت كامل ضوابط پخش در رسانه ملی، به صورت دائم و در مسیر تحقق اهداف و ارتقاء جایگاه این شبكه گام بردارید.

امیدوارم همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری موفق و پیروز باشید

احمد شهریاری / معاون منابع مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما

دكتر اردشیر زابلی زاده تا پیش از این انتصاب، سرپرستی دانشگاه صدا و سیما را بر عهده داشت كه تا زمان تعیین رئیس جدید دانشگاه، امور آن را سرپرستی خواهد كرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?