دوازدهم خرداد ماه؛
«اردشیر کامکار» در حوزه هنری روی صحنه می‌رود

«اردشیر کامکار» در حوزه هنری روی صحنه می‌رودReviewed by آزیتا لاجوردی on May 16Rating:

هنردستان: گروه موسیقی «اردشیر کامکار» به خوانندگی وحید تاج و حشمت‌الله رجب‌زاده و با حضور فرج علیپور در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

13941014000692_PhotoA

به گزارش هنردستان به نقل از فارس، در بخش اول این کنسرت قطعات موسیقی سنتی با استفاده از اشعار مولانا و همچنین آوازهایی با بهره‌گیری از اشعار حافظ و ابتهاج خوانندگی وحید تاج اجرا می‌شود و در بخش دوم قطعاتی از موسیقی زاگرس نشینان شامل از موسیقی لری، کردی به خوانندگی حشمت‌الله رجب‌زاده اجرا خواهد شد.

گروه اردشیر کامکار متشکل از اردشیر کامکار(آهنگساز، سرپرست گروه و نوازنده کمانچه)، فرج علیپور (کمانچه)، کامبیز گنجه‌ای(تنبک)، نیریز کامکار(تار)، سیاوش کامکار (سنتور)، کامران احمدی(دف)، سیروان منهوبی(عود)، ترگل خلیقی (رباب)، قاسم رحیم زاده(تار)، سعید نایب محمدی (عود)،‌حشمت رجب‌زاده(خواننده قطعات محلی) و وحید تاج (خواننده قطعات سنتی) است.

گروه اردشیر کامکار طی سالیان گذشته با حضور نوازندگان و خواننده‌های مطرح کشورمان، آثار مشترکی را در قالب آلبوم‌های ضبط شده و اجرای کنسرت ارائه نموده است. درادامه و با هدف اشاعه ی هرچه بیشتر موسیقی ملی و نمایان ساختن توانایی ها و استعدادهای جوان موسیقی میهن مان،گروه اردشیر کامکار درسال 92 همکاری خود را با تعدادی از  نوازندگان و خواننده های خوش ذوق آغاز  نمود که حاصل آن، اجرای کنسرت هایی سراسر کشور است.

ضبط استودیی این آثار نیزبه زودی در قالب سی دی به بازار روانه خواهد شد. جهت تحقق اهداف گروه اردشیر کامکار، دراجرای این کنسرت ها، بخش اول به موسیقی سنتی  با صدای وحیدتاج و بخش دوم به موسیقی مقامی و نواحی با صدای حشمت اله رجب زاده اختصاص یافته است.

کنسرت گروه موسیقی اردشیر کامکار چهارشنبه 12 خردادماه در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. بلیت‌های این کنسرت نیز از 50 تا 120 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?