ارزیابی ایده‌های اجرایی بخش اجراهای محیطی تئاتر فجر

ارزیابی ایده‌های اجرایی بخش اجراهای محیطی تئاتر فجرReviewed by Khademi on Aug 15Rating:

هنردستان: نتایج بررسی طرح‌ها و ایده‌های ارسالی متقاضی شرکت در بخش تازه‌های اجراهای محیطی، تعاملی و دیگر گونه‌های اجرایی تئاتر بیرونی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام شد.

به گزارش هنردستان؛ دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر در اطلاعیه‌ای از اعلام نتایج بررسی طرح های رسیده به بخش «اجراهای محیطی، تعاملی و…»  خبر داد.

2107163 copy

با توجه به تغییرات اساسی و گسترش ایجاد شده و تجربه نخستین دوره برگزاری این بخش با  عنوان و شکل جدید و برای ایجاد فرصت کافی در فرآیند دریافت و بررسی طرح‌ها و ایده‌های اجرایی و همچنین امکان بخشی بیشتر در حضور  هنرمندان علاقه‌مند به این گونه‌های تئاتری، دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ضمن سپاسگزاری از گروه‌ها و هنرمندان گرامی خواهان حضور در این بخش و با پوزش از تاخیر پیش آمده در اعلام نتایج ارزیابی طرح‌ها و ایده‌های ارسالی، نتیجه بررسی گروه محترم ارزیابی و انتخاب را به صورت زیر به اطلاع همگان می‌رساند.

گروه انتخاب این بخش متشکل از گلبرگ ابوترابیان، اردشیر صالحپور، رحمت امینی، مهرداد رایانی مخصوص و علی ظفر قهرمانی نژاد از میان تعداد ۲۵۴ طرح‌ها و ایدهای فرستاده شده در حوزه‌های «نمایش خیابانی»، «اجراهای محیطی»، «تعاملی و شورایی» و «اجراهای آلترناتیو» تعداد ۵۷ طرح و ایده را برای ارزیابی اجراها در دور دوم انتخاب برگزیدند. علاقمندان و شرکت کنندگان عزیز جهت اطلاع از نام گروه ها و فهرست ایده های اجرایی پذیرفته شده برای ورود به مرحله انتخاب اجراها می توانند به تارنمای رسمی جشنواره به آدرس WWW.FITF.THEATER.IR مراجعه کنند.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از یکم تا دوازدهم بهمن برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?