مهدی داوری :
«اروند» برای اکران عمومی ۳ دقیقه کوتاه می‌شود

«اروند» برای اکران عمومی ۳ دقیقه کوتاه می‌شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 6Rating:

هنردستان: تهیه کننده فیلم سینمایی «اروند» بیان کرد مدت زمان این اثر سینمایی برای اکران عمومی کوتاه می شود.

 به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ مهدی داوری تهیه‌کننده فیلم سینمایی «اروند» با اشاره به زمان اکران این فیلم به کارگردانی پوریا آذربایجانی گفت: در تلاش هستیم شرایط برای اکران مناسب این اثر سینمایی را ایجاد کنیم و از سوی دیگر باید ببینیم زمانی که مدنظر ما است در اختیارمان قرار می دهند یا خیر.

وی ادامه داد: از نظر ما بهترین زمان برای برای اکران «اروند»، اوایل مهر ماه است که امیدوارم بتوانیم این زمان را بدست آوریم.

داوری در پایان تاکید کرد: نسخه ای که در اکران عمومی این فیلم به نمایش گذاشته می شود، نسبت به نسخه جشنواره ای آن ۳ دقیقه کمتر است.

«اروند» داستان یونس جانباز اعصاب و روان دوران دفاع مقدس را روایت می کند که بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار می گذراند و ناگهان در همراهی با یک گروه تفحص اتفاقات تازه ای در جریان سیال ذهنش وارد می شود.ارونداز جمله بازیگران این فیلم می توان به سعيدآقاخانى، طناز طباطبايى، پانته آ پناهى ها، مهرداد صديقيان، اميد روحانى، حسين سليمانى، كاظم سياحى، اميرحسين قدسى على شادمان، مالك سراج، سينا كرمى، سپهراد فرزامى و ستايش مرادى اشاره کرد.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?