در حوزه سازهای زهی؛
ارکستر فیلارمونیک تهران برای جذب نوازنده فراخوان داد

ارکستر فیلارمونیک تهران برای جذب نوازنده فراخوان دادReviewed by آزیتا لاجوردی on Apr 26Rating:

هنردستان: ارکستر فیلارمونیک تهران با آغاز فعالیت های موسیقایی خود در سال ۹۵ فراخوان جذب نوازندگان جدید از طریق آزمون ورودی را منتشر کرد.

2060274

به گزارش هنردستان به نقل از مهر، ارکستر فیلارمونیک تهران به سرپرستی آرش گوران که طی سال های گذشته از جمله ارکسترهای فعال بخش خصوصی بوده در روزهای اخیر اقدام به جذب نوازنده از طریق آزمون ورودی کرده است.

براى تزريق نوازندگان نسل جديد به صحنه موسيقى، فراخوانى براى برگزارى آزمون ورودى تمامى سازهاى زهى از جمله ویولن، ویولا، ویولنسل و کنترباس منتشر شده که طبق برنامه ریزی های انجام گرفته این آزمون در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود. علاقه مندان می بایست در این آزمون قطعاتی از چهار دوره باروک، کلاسیک، رمانتیک و معاصر را ارائه دهند.

ارکستر فیلارمونیک تهران که هم اکنون مشغول تولید تازه ترین آلبوم موسیقایی خود است، كورس هاى محدودى مربوط به فرم و زيبايى شناسى موسيقى با هدايت آرش گوران رهبر و مدير هنرى اركستر فيلارمونيك تهران برگزار خواهد کرد که علاقمندان تا پانزدهم ارديبهشت برای ثبت نام مهلت دارند.

به گفته گوران، یکی از اهداف این ارکستر کشف حقیقت مفهوم «آنسامبل» و رسیدن به کشف بیان و کیفیت صدادهندگی و میمیک صدا در جریان اجرای موسیقی در ادوار مختلف است. ضمن اینکه تمرکز و تمرین‌های فشرده روی «موزیکالیته»، «سوناریته» و استایل آهنگساز و تفسیر جدید و تولد دوباره این آثار از مهم‌ترین اهداف ارکستر به شمار می‌رود.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?