به کارگردانی علیرضا فرید؛
اریکه ایرانیان سینمای سرگروه «خنده‌های آتوسا» شد

اریکه ایرانیان سینمای سرگروه «خنده‌های آتوسا» شدReviewed by آزیتا لاجوردی on Feb 27Rating:

هنردستان: سینما اریکه ایرانیان سینمای سرگروه فیلم سینمایی «خنده‌های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید شد.

5

به گزارش هنردستان به نقل از ایلنا، سازندگان فیلم سینمایی «خنده‌های آتوسا» با سینما اریکه ایرانیان به عنوان سینمای سرگروه قرارداد بستند.

امیر پورکیان تهیه کننده فیلم با اعلام این مطلب گفت: «براساس قانون و طبق قرارداد منعقد شده با شرکت نسیم صبا و سینما اریکه ایرانیان، «خنده‌های آتوسا» بعد از پایان اکران «پایان خدمت» با سرگروهی اریکه ایرانیان به نمایش درمی آید. ضمن اینکه درخواست اکران نوروزی این فیلم را به تازگی توسط پخش کننده ارسال شده است».

وی افزود: «فیلم در حال حاضر آماده نمایش است و مشکلی بابت اکران نخواهد داشت. همچنین مراحل تبلیغاتی را نیز در نظر گرفته‌ایم و به محض قطعی شدن اکران، تبلیغات را آغاز خواهیم کرد».

باران کوثری، پژمان بازغی، امیر جدیدی، بهار نوحیان، حسام شجاعی، آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری و (با حضور) محمدرضا فروتن همراه با استوارت دنیسون بازیگر و کارگردان انگلیسی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

 «خنده‌های آتوسا» برای اولین بار در تاریخ سینمای جهان در چهار روز در یک قطار در حال حرکت مقابل دوربین رفت.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند. «خنده‌های آتوسا» محصول خانه فیلم پروان است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?