اسامی پذیرفته‌شدگان بخش نمایشنامه‌نویسی تئاتر فجر پنجم آبان اعلام می شود

اسامی پذیرفته‌شدگان بخش نمایشنامه‌نویسی تئاتر فجر پنجم آبان اعلام می شودReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 17Rating:

هنردستان: مدیر بخش نمایشنامه نویسی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر با ابراز خرسندی از استقبال کم‌نظیر علاقه‌مندان شرکت کننده در این بخش، اعلام کرد: اسامی پذیرفته شدگان نهایی بخش نمایشنامه‌نویسی پنجم آبان ماه به اطلاع عموم می‌رسد.

به گزارش هنردستان بهزاد صدیقی مدیر با اعلام این مطلب افزود: خوشبختانه در بخش نمایشنامه نویسی تا پایان مهلت اعلام شده ارسال آثار، بیش از سیصد نمایشنامه متقاضی حضور در این بخش شدند. وی افزود: حضور کم نظیر نمایشنامه نویسان که در رده‌های سنی مختلف از شهرهای گوناگون کشور و ترکیبی از جوانان علاقه‌مند تا پیشکسوتان این عرصه متقاضی حضور در بخش نمایشنامه نویسی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر بودند باعث شگفتی و خرسندی برگزار کنندگان این دوره جشنواره شد.

وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده به منظور اعلام آثار پذیرفته شده در جشنواره تا ۱۵ مهرماه گفت: به دلیل حضور این تعداد نمایشنامه‌های متقاضی، ستاد جشنواره تصمیم گرفت تا کیفیت بررسی را فدای سرعت نکند و از همین رو فرآیند بررسی و انتخاب نمایشنامه‌های پذیرفته شده در جشنواره اندکی به طول انجامید که با پوزش از همه هنرمندان ارجمند متقاضی شرکت در این بخش، اسامی پذیرفته شدگان نهایی بخش نمایشنامه نویسی، روز سه شنبه پنجم آبان ماه امسال اعلام می‌شود.

سی و چهارمین جشنواره بین ‌لمللی تئا‌تر فجر، بهمن ماه امسال به دبیری سعید اسدی برگزار می‌شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × سه =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?