در حاشیه کنسرت «ناگفته»؛
استادان موسیقی اصفهان از ناظری‌ها تقدیر کردند

استادان موسیقی اصفهان از ناظری‌ها تقدیر کردندReviewed by آزیتا لاجوردی on May 21Rating:

هنردستان: کنسرت «ناگفته» در سالن گل نرگس شهر اصفهان برگزار شد.

4562003_932

به گزارش هنردستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ کنسرت «ناگفته» در سالن گل نرگس شهر اصفهان برگزار شد. استاد ناظری در شروع این کنسرت گفت: اتفاقی که درباره عدم اجازه برگزاری برنامه در نیشابور رخ داد برای همه ما مایوس‌کننده بود و در ادامه تصمیمی که برای برگزاری کنسرت در تاریخ دیگری تحت فشار رسانه‌ها صورت گرفت برای ما دلگرم‌کننده نبود.

با پایان گرفتن صحبت‌های استاد شهرام ناظری، کنسرت «ناگفته» با قطعه آفرینش آغاز شد.

در این کنسرت استادهای موسیقی شهر اصفهان هم به عنوان تماشاگر حضور داشتند که به شدت تحت تاثیر نحوه اجرا برنامه قرار گرفتند. وقتی اجرا به نیمه رسید حافظ ناظری با ابراز خوشحالی از اینکه برای مردم هنردوست و فرهیخته شهر اصفهان به اجرای برنامه می‌پردازد گفت: عشق به مردم باعث شد که برای شما به اجرای برنامه بپردازیم. من بر این باورم نباید در شرایط سخت و بروز موانع، پا پس کشید و مردم را از هنر محروم کرد، چرا که وقتی هنر جاری باشد راهش را با تمام دشواری‌ها باز خواهد کرد.

وی ادامه داد: به هر حال ما بر سر دو راهی انتخاب بین بد و بدتر بودیم. بد این بود که بدون همراهی بانوان به اجرای برنامه بپردازیم و نکته بدتر هم عدم برگزاری کنسرت در این شهر بود که ما به ناچار اولی را انتخاب کردیم.

حافظ ناظری خاطر نشان کرد: امیدواریم که موسیقی بیش از گذشته مورد حمایت مسئولین قرار بگیرد.

این کنسرت در نهایت در میان استقبال کم‌نظیر مخاطبان به پایان رسید.

اعضای ارکستر «ناگفته» عبارتند از پدرام فریوسفی ویلا، میثم مروستی ویلن، امین غفاری ویلن، سالار غفاربجویی ویلن‌سل، بابک غسالی عود، فرهاد صفری بم‎باژ و شهریار نظری دف.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?