دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه اعلام کرد:
استقبال کم نظیر دانشجویان از جشنواره بازیگری/ ارسال 250 اثر در سه بخش جشنواره

استقبال کم نظیر دانشجویان از جشنواره بازیگری/ ارسال 250 اثر در سه بخش جشنوارهReviewed by آزیتا لاجوردی on May 24Rating:

هنردستان: دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه با ابراز خرسندی از استقبال کم نظیر دانشجویان برای شرکت در این جشنواره با ارسال 250 اثر برای بخش های گوناگون این رخداد هنری از تغییر در زمان برگزاری جشنواره خبر داد.

photo_2016-05-24_10-14-32

به گزارش هنردستان به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه، رامین معصومیان دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه که از اردیبهشت ماه سال جاری پذیرای این مسئولیت شده با اعلام خبر فوق افزود: بیش از 250 اثر برای شرکت در سه بخش جشنواره پنجم از سوی دانشجویان و هنرجویان متقاضی شرکت در این رخداد هنری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. وی با قدردانی از توجه و حضور شرکت کنندگان در این جشنواره افزود: بسیاری از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تئاتر و حتی دیگر رشته های دانشگاهی در مدت زمان فراخوان،برای حضور در بخش های مختلف جشنواره اعلام آمادگی کردند.

دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه که خود فارغ التحصیل مدرسه تئاتر سه نقطه در رشته بازیگری و دانشجوی تئاتر است ادامه داد: “حضور در جشنواره ای که به طور ویژه به بحث “بازیگری” می پردازد فرصت مناسبی است که در عرصه تئاتر ما وجود ندارد. این جشنواره شرایط شناسایی و حمایت از جوان های با استعداد تئاتر را فراهم می کند که اغلب زمینه مساعد برای ارائه هنر خود را در عرصه مورد علاقه شان یعنی بازیگری ندارند.

 معصومیان خاطر نشان ساخت: بسیاری از ما دانشجویان دانشگاهها و هنرجویان مدارس تئاتری برای ارائه توانمندی خود باید منتظر تولید یک اثر نمایشی باشیم و البته اگر روند همه چیز جهت تمرین و تولید مناسب باشد فرصت تجربه ی صحنه نمایش فراهم می شود، اما حضور در جشنواره ای که تنها موضوع بازیگری را مد نظر دارد، فوق العاده است و ما می توانیم حتی صحنه ای از یک نمایش را که در کلاس تمرین کرده ایم برای اجرا در جشنواره آماده کنیم.”

به گفته دبیر پنجمین جشنواره بازیگری سه نقطه زمان برگزاری جشنواره برای برنامه ریزی مطلوبتر تغییر کرده و آثار ازعصر روز 15 خرداد به مدت سه روز بازبینی شده و نتایج بازبینی روز 22 خرداد ماه اعلام می شود. وی همچنین زمان برگزاری جشنواره را روزهای 16 تا 18 تیرماه ذکر کرد.

رامین معصومیان همچنین از همکاری جمیله امینیان، هدی تورنگ، فرشته احدی برنا، یاشار بیک زاده، شهاب ملک پور، سید جواد حسینی و رضا رهبری فرد( که همگی از هنرجویان و دانشجویان تئاترو فارغ التحصیلان مدرسه تئاتر سه نقطه هستند ) به عنوان اعضای ستاد برگزاری جشنواره نام برد.

پایگاه رسمی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه : www.3-noghte.com

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?