برنامه «شب شنبه‌ها» به سالن «تئاتر مستقل تهران» رفت
اشکان خطیبی دوره‌ سوم «شب شنبه‌ها» را افتتاح می‌کند

اشکان خطیبی دوره‌ سوم «شب شنبه‌ها» را افتتاح می‌کندReviewed by Khademi on Nov 29Rating:

هنردستان: رضا دادویی مدیر سابق تالار حافظ که پیش از این با بهره‌برداری شخصی از مجموعه تحت مدیریتش پروژه شخصی‌ خود «شب شنبه‌ها» را به صورت گسترده در تالار حافظ اجرا کرده بود، با استعفا از این مجموعه پروژه شخصی‌اش را که با امکانات دولتی اجرا می‌شد به سالن «تئاتر مستقل تهران» برد.

به گزارش هنردستان، رضا دادویی که با کارنامه‌ پر حاشیه‌اش و به واسطه دوستی با یکی از نزدیکان معاون هنری وزیر ارشاد پس از جدایی از مرکز هنرهای نمایشی و بنیاد رودکی، مدیر تالار حافظ شد، در اولین اقدام‌هایش در این مجموعه پروژه شخصی‌ خود یعنی «شب شنبه‌ها» را در قالب مجموعه‌ برنامه‌هایی در این تالار روی صحنه برد و از امکانات این مجموعه به نفع خود استفاده کرد اما حال با استعفای او از تالار حافظ برنامه «شب شنبه‌ها» به سالن «تئاتر مستقل تهران» رفته است.

 اشکان خطیبی دوره‌ سوم «شب شنبه‌ها» را با موضوعیت تاثیر موسیقى راک بر طراحى و ایده پردازى در سالن «تئاتر مستقل تهران» افتتاح می‌کند. خواننده آلبوم «ترافیک» با تجربه‌ای جدید و  در کنسرتی تحت عنوان rock the pen یا قلم را بچرخان، روی صحنه می‌رود. این اجرا به عنوان افتتاحیه  دوره‌ى سوم شب شنبه ها در نظر گرفته شده است.

اشکان آبرون (کیبورد)، نیما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعیدی (گیتار بیس)، سروش عدل (گیتار الکتریک و اکوستیک) و بردیا امیری (درامز) اعضای گروه برای این اجرا هستند که در کنار اشکان خطیبی (خواننده) به اجرای برنامه خواهند پرداخت. سهیل دانش اشراقى به عنوان طراح دیجیتال پینتینگ در طول اجرا طراحى و ایده پردازى خواهد کرد.

این اجرا تنها در 20 آذر 95 در دو سانس ساعت 18 و 20 در سالن «تئاتر مستقل تهران» (به آدرس: ضلع شرقی چهارراه ولیعصر، خیابان رازی، نبش کوچه زند وکیل، پلاک ٥٠) روی صحنه خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?