اعضای شواری سیاستگذاری مصوب کردند؛
اضافه شدن بخش «بین‌الملل» به چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی

اضافه شدن بخش «بین‌الملل» به چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشوراییReviewed by مصطفی زبرجد on Oct 9Rating:

هنردستان: چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی، با تصمیم اعضای شواری سیاستگذاری و ارسال فراخوان از طریق نمایندگی‌های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در جهان به صورت بین‌الملل برگزار می‌شود.

به گزارش هنردستان به نقل از روابط عمومی چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی، با هماهنگی‌های صورت گرفته با رایزنی‌های فرهنگی جمهوری اسلامی ایرانی در سایر کشورها، از شاعران دغدغه‌مند و شیعی سراسر جهان دعوت شده است آثار خود را به این اشکواره ارسال کنند.

2211640

شعرهای ارسالی صرفاً باید به یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و اردو باشد. همچنین پس از بررسی و انتخاب آثار برگزیده، برای صاحبان آثار پذیرفته شده ویزای سفر، بلیت رفت و برگشت به تهران و اسکان فراهم می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر سه اثر از خود را به نشانی اینترنتی [email protected]  و یا نشانی تهران، خیابان انقلاب، چهار ‌راه کالج، خیابان حافظ جنوبی، خیابان غزالی، بعد از کوچه کندوان، مرکز تشکل‌های شاهد و ایثارگر ارسال کنند.

در این اشکواره دکتر علیرضا قزوه به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری، فرحروز فاتحی به عنوان دبیر و قادر طراوت‌پور به عنوان دبیر علمی فعالیت دارند.

چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی به همت «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» و مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و… برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ 66757412 در تهران تماس بگیرید.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?