اضافه شدن بخش ویژه «کشاورزی» به جشنواره «سینماحقیقت»

اضافه شدن بخش ویژه «کشاورزی» به جشنواره «سینماحقیقت»Reviewed by Khademi on Aug 24Rating:

هنردستان: دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» در بخش ویژه‌ای میزبان فیلم‌های مستند با موضوعات مختلف کشاورزی خواهد شد.

به گزارش  هنردستان؛ در بخش ویژه «کشاورزی» جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» که با مشارکت وزارت جهاد کشاورزی برگزار می‌شود، منتخبی از آثار مستند مرتبط با کشاورزی و موضوعاتی نظیر زراعت، آبیاری، منابع طبیعی، دامپروری، شیلات، مرتع، جنگل و… به نمایش عمومی درمی‌آید.

Sugarbeet Field

بخش ویژه کشاورزی جشنواره سینماحقیقت از هیات انتخاب و داوری مجزایی برخوردار است و به برگزیدگان این بخش در مراسم اختتامیه جشنواره نیز تندیس کشاورزی، لوح تقدیر و سه جایزه نقدی «هشت»، «هفت»، «شش» میلیون تومانی اهدا خواهد شد.

با توجه به اینکه امسال برای اولین بار، بخش ویژه کشاورزی در جشنواره سینماحقیقت راه‌اندازی شده است، دبیرخانه جشنواره پذیرای فیلم‌های مستند تولیدی سال ۱۳۹۲ به بعد، با موضوعات یادشده خواهد بود.

عموم تهیه‌کنندگان و مستندسازان به منظور شرکت در این بخش، تا پایان ۳۱ شهریورماه ۹۵ فرصت دارند که ضمن مراجعه به دبیرخانه جشنواره سینماحقیقت (به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول، شماره تلفن ۸۸۵۲۸۳۱۴) و تکمیل فرم شرکت، نسبت به ارائه‌ی فیلم‌های مستند خود با موضوعات کشاورزی برای بازبینی اقدام کنند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را روزهای ۱۴ تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?