پس از گذشت یک ماه از تصویربرداری اتفاق افتاد،
اضافه شدن 6 بازیگر جدید به «روزهای بیقراری»/ادامه تصویربرداری در تهران

اضافه شدن 6 بازیگر جدید به «روزهای بیقراری»/ادامه تصویربرداری در تهرانReviewed by مصطفی زبرجد on Jun 12Rating:

هنردستان: در حالیکه بیش از یکماه از آغاز تصویربرداری سریال «روزهای بیقراری» می‌گذرد، 6 بازیگر جدید به این مجموعه اضافه شدند.

هنردستان: تصویربرداری این سریال به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی همچنان با حضور بازیگران اصلی شامل پژمان بازغی،الهام حمیدی،سارا صوفیانی،کامران تفتی و با حضور ابوالفضل پورعرب در تهران ادامه دارد و در روزهای پایانی تصویربرداری در لوکشین‌های تهران 6 بازیگر جدید به گروه پیوستند.

Sima.Mohammadi_-(298)

والیه علوی، عطیه غبیشابی، حمیدرضا هدایتی، حسام منظور، فاطمه واحدی و زهرا برومند 6 بازیگری جدیدی هستند که به «روزهای بیقراری» پیوسته‌اند که با توجه به تنوع جغرافیایی این سریال و تصویربرداری در 4 استان مختلف دو بازیگر از اصفهان،یک بازیگر از همدان و یک بازیگر از گیلان هستند

براساس این گزارش، طی هفته گذشته تصویربرداری سکانس‌های مربوط به منزل سارا با بازی پژمان بازغی،سارا صوفیانی و کامران تفتی به پایان رسید و گروه تولید در حال حاضر در بیمارستان گاندی مشغول به کار هستند.

Sima.Mohammadi_-(375)

همچنین دکتر بهروز امامی فوق تخصص قلب و عروق در این سریال در نقش واقعی خودش حضور پیدا کرده و به دلیل همراهی صمیمانه مدیریت و پرسنل هتل-بیمارستان گاندی با گروه تولید «روزهای بیقراری» امیرحسین شریفی تهیه‌کننده این سریال از این عزیزان تشکر و قدردانی کرد.

در حال علاوه پرهام وفایی مشغول تدوین همزمان «روزهای بیقراری» است و شاهرخ شریفی نیز کار صداگذاری را آغاز کرده است.

براساس این خبر، یکی از ویژ‌گی‌های این سریال این است که در4 استان و منطقه جغرافیایی نظیر تهران،اصفهان،همدان و گیلان تصویربرداری می‌شود و در سکانس‌های هر استان تعدادی از بازیگران بومی و مطرح آن استان به گروه می‌پیوندند.

Sima.Mohammadi_801 (2)

عوامل اصلی سریال «روزهای بی‌قراری» عبارتند از:
کارگردان: کاظم معصومی،نویسنده:مهدی بهپور،مدیر تصویربرداری شهریار اسدی،مدیر صدابرداری:آرش برومند،مدیر برنامه ریزی: نغمه نظری، مدیر چهره پردازی : جلال امیری مرندی،طراح صحنه و لباس: شیرین بویایی دوست،تدوینگر: پرهام وفایی، انتخاب بازیگران: شاهرخ شریفی،هماهنگی تولید:مهدی شریفی، دستیار: حمید باب الحوائج،عکاس:سیما محمدی،مشاور رسانه ای:احسان هوشیارگر،مدیر تولید:جعفر صمدی،تهیه کننده:امیر حسین شریفی،به سفارش حوزه سیمای استانها.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?