آخرین وضعیت ارسال تعدادی از آثار گنیجنه‌ی موزه‌ی هنرهای معاصر به اروپا
اظهار نظر مرادخانی درباره سفر گنجینه موزه به اروپا

هنردستان: معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد، با پیگیری فرآیند مربوط به سفر بخشی از گنجینه‌ی موزه هنرهای معاصر در دولت، ان‌شاءالله تصمیم نهایی اعلام می‌شود.

به گزارش هنردستان، علی مرادخانی درباره‌ی آخرین وضعیت ارسال تعدادی از آثار گنیجنه‌ی موزه‌ی هنرهای معاصر به اروپا بیان کرد: موضوع این تابلوها به دلیل مهم بودن، امری است که باید در دولت درباره‌ی آن تصمیم گرفته شود، یعنی کلیه مستندات و موارد به دولت ارسال می‌شود و ان‌شاءالله تصمیم اعلام خواهد شد.

او با اشاره به اینکه روند کار، پیگیری همین فرآیند است، ادامه داد:‌ بعضی وقت‌ها به هر دلیلی قضیه‌ای مهم می‌شود و طبیعی است که یک اجماع کلی بر آن لازم می‌شود و باید تصمیات درستی گرفته شود.

وی گفت: مهم همین فرآیند است که پیگیری شود و حتما جواب خواهد داد.

موزه‌ی هنرهای معاصر تهران قرار است بخشی از گنجینه‌ خود را که شامل 30 اثر خارجی و 30 اثر جهانی می‌شود، در دو شهر برلین و رم به نمایش بگذارد که رسانه‌ای شدن این موضوع واکنش‌هایی را در جامعه هنری به دلیل نگرانی از سالم ماندن آثار، درپی داشت. این نمایشگاه قرار است اول دی‌ماه در برلین و به مدت سه‌ماه در این شهر برپا شود و بعد برای چهار ماه به رم انتقال پیدا ‌کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?