اعتراض “حجازی” به فراستی

اعتراض "حجازی" به فراستیReviewed by آزیتا لاجوردی on May 31Rating:

هنردستان: سیدروح‌ اله حجازی گفت: از ابتدا تاکید کرده بودم که در برنامه «هفت» حاضر نخواهم شد بنابراین آقای فراستی خلاف واقع می‌گویند.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ کارگردان فیلم سینمایی «مرگ ماهی» ، با اشاره به سخنان مسعود فراستی در برنامه اخیر «هفت» درباره «جا زدن روح‌اله حجازی برای نقد فیلمش» اظهار کرد: از روز سه شنبه تا جمعه هفته گذشته هر روز از سوی دوستانم در برنامه «هفت» با من تماس گرفته شد تا در برنامه جمعه شب حضور پیدا کنم اما معذوریت داشتم و نپذیرفتم.

download (28)

وی با اعتراض به بی‌اخلاقی در این برنامه و نسبت دادن کلمه «جا زدن» به وی بیان کرد: ایشان با توهین‌های خود به سینماگران سعی دارند که هر روز بیشتر دیده شوند و گویی از ضربه زدن به سینمای بومی لذت می‌برند. به نظرم دوره دوم برنامه هفت که ایشان حضور نداشتند، خیلی دوره سختی برایشان بوده است!

حجازی در پایان با ابراز امیدواری از اینکه مدیریت جدید صدا و سیما فکری به حال برنامه سینمایی «هفت» و منتقد ثابت آن کند، گفت: برنامه «هفت» قرار بود به کمک سینمای ایران بیاید نه اینکه مدام بگوید همه چیز بد است و چقدر سینمای بدی داریم! اکنون «هفت» از رونق افتاده است و فیلمسازها دست آقای فراستی را خوانده‌اند؛ البته از روز اول که آن آیتم‌ جالب مانیفست‌خوانی برنامه که بیشتر به تیزر کافه آقای فراستی در کرج شبیه بود پخش شد، همه چیز مشخص بود.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?