«اعترافات ذهن خطرناک من» و «دوران عاشقی» در جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا

«اعترافات ذهن خطرناک من» و «دوران عاشقی» در جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیاReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 25Rating:

هنردستان: فیلم‌های «اعترافات ذهن خطرناک من» به کارگردانی هومن سیدی و «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش هنردستان دو فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» و «دوران عاشقی» که پخش بین المللی آن بر عهده موسسه رسانه‌های تصویری است، در پنجمین دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا به نمایش در می‌آیند.

“اعترافات ذهن خطرناک من” دومین فیلم سینمایی هومن سیدی در مقام کارگردان است. این فیلم داستان مردی را روایت می کند که در 24 ساعت هیچ چیز را به یاد نمی آورد. این اثر پیش از این در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم مونترال به نمایش در آمده است.

367-footofan_com

فیلم سینمایی “دوران عاشقی” نیز ششمین اثر علیرضا رئیسیان در مقام کارگردان است که او در این فیلم بحرانهای خانوادگی، متاثر از مسائل روز جامعه را دستمایه داستان این اثر سینمایی قرار داده است. “دوران عاشقی” نیز پیش از این در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم مونترال به نمایش در آمده است.

doranasheghi15

فیلم‌های “اینجا بدون من” به کارگردانی بهرام توکلی و “سیزده” به کارگردانی هومن سیدی به ترتیب در دومین و چهارمین دوره جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا حضور داشته اند که پخش بین المللی هر 2 فیلم بر عهده موسسه رسانه‌های تصویری می‌باشد.

پنجمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا از تاریخ17 مهر (9 اکتبر) در استرالیا شروع بکار نموده و برگزاری آن تا 10 آبان(1 نوامبر2015 ) ادامه دارد. فیلم های حضور یافته در این جشنواره در شهرهای سیدنی، بریسبان، ملبورن، آدلاید و کنبرا به نمایش در  می‌آیند.

 

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 × دو =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?