برای سی و چهارمین دوره
اعضای شورای علمی سمینار پژوهشی تئاتر فجر انتخاب شدند

اعضای شورای علمی سمینار پژوهشی تئاتر فجر انتخاب شدندReviewed by آزیتا لاجوردی on Oct 11Rating:

اعضای شورای علمی سمینار پژوهشی نقش گروه ها و نهادهای سازمان یافته در شکل گیری و توسعه تئاتر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انتخاب شدند.

به گزارش هنردستان عباس اقسامی دبیر اجرایی این سمینار، محمد باقر قهرمانی، بهروز بختیاری، حامد سقاییان و محمدرضا مریدی را به عنوان اعضای این شورا معرفی کرد.

از این افراد، محمد باقر قهرمانی به عنوان دبیر علمی همایش تعیین شد که احتمال اضافه شدن اعضای دیگری به ترکیب شورای علمی سمینار پژوهشی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر وجود دارد.
به گفته اقسامی، سمینار پژوهشی نقش گروه ها و نهادهای سازمان یافته در شکل گیری و توسعه تئاتر، با محوریت تعریف گروه و کمپانی تئاتر، تئاتر و نهادها و مدیریت و تئاتر اوایل دی ماه توسط دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر و اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری با همکاری دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه تهران و پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار می شود.
بر اساس گزارش ستاد خبری سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، صاحبنظران، اساتید و پژوهشگران می توانند چکیده مقالات خود را در دو بخش مقالات علمی- پژوهشی و یافته ها و تحقیقات تجربی و کاربردی و ترجمه را حداکثر تا اول آبان ماه سالجاری به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر به نشانی تهران، خیابان استاد شهریار، خیابان هانری کربن، پلاک 18 طبقه سوم ارسال کنند.
در این گزارش آمده است که اطلاعات شامل محورهای سمینار و شرایط پذیرش مقالات علمی- پژوهشی در پایگاه رسمی جشنواره بین الملی تئاتر فجر به نشانی www.fadjrtheaterdestival.com و یا وب سایت www.fift.ir موجود و قابل دریافت است.
سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، بهمن ماه امسال به دبیری سعید اسدی برگزار می شود.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 + 4 =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?