اعلام حمایت هنرمندان از احیای دریاچه ارومیه

اعلام حمایت هنرمندان از احیای دریاچه ارومیهReviewed by Khademi on Sep 3Rating:
هنردستان: اقشار مختلف مردم ، هنرمندان و سیاسیون حمایت خود را از کمپین احیای دریاچه ارومیه اعلام کردند.
به گزارش هنردستان؛ پس از درخواست فرهنگسرای جوان و ستاد احیا دریاچه ارومیه از رضا کیانیان چهره معروف سینمای ایران و فعال محیط زیست، مبنی بر  حمایت از کمپین با عنوان «من_دریاچه_ارومیه_»هستم ، رضا کیانیان در اقدامی درخور تحسین  با حمایت از کمپین مذکور و فراخواندن سایر هنرمندان و اقشار مختلف مردم و مسئولین برای پیوستن به این کمپین مردمی، موجی از حمایت چهره های سرشناس هنری و مردمی مانند پرویزپرستویی، رخشان بنی اعتماد، یغما گلرویی، امیر آقایی، هادی بهادری نماینده ارومیه درمجلس، و …با امضا حمایتی خود از کمپین مذکور توجهات فراوانی را به سوی مساله  احیا دریاچه ارومیه جلب نمودند.
دریاچه ارومیه
 رضا کیانیان در مردادماه امسال از سوی ستاداحیا دریاچه ارومیه و فرهنگسرای جوان ارومیه بعنوان حامی احیای دریاچه ارومیه انتخاب گردید و در این راستا با درخواست برای حمایت از دریاچه ارومیه، روزهای پر مشغله ای را در جلب حمایت و پیوستن به کمپین#من_دریاچه_ارومیه_هستم می گذراند.
علاقمندان به محیط زیست و دریاچه ارومیه می توانند از طریق آدرس http://yon.ir/t5E2 در کمتر از یک دقیقه حمایت خود را از احیای دریاچه ارومیه اعلام کنند.
شایان ذکر است که رضا کیانیان پیش از این با بازدید از آبشار سوله دوکل در کمپین حمایت از آبشار سوله دوکل ارومیه نیز حمایت خود را از حفظ این آبشار اعلام کرده بود.
منبع: تابناک

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?