اعلام فراخوان دومین تور فیلمسازی با تلفن همراه در تهران
اعلام فراخوان دومین تور فیلمسازی با تلفن همراه با موضوع «تابستانِ تهران»

اعلام فراخوان دومین تور فیلمسازی با تلفن همراه با موضوع «تابستانِ تهران»Reviewed by Khademi on Aug 16Rating:

هنردستان: فراخوان شرکت در دومین تور فیلمسازی از ایده تا ساخت با تلفن همراه با تمرکز بر موضوع «تابستانِ تهران» توسط موسسه تصویر شهر اعلام و مهلت ثبت نام آن تا 6 شهریورماه تعیین شد.

به گزارش هنردستان؛ دومین تور فیلمسازی از ایده تا ساخت با تلفن همراه با تدریس و همراهی محسن خانجهانی و به همت موسسه تصویر شهرِ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نیمه شهریورماه برگزار می‌شود.

تور تابستان

تمرکز این دوره بر موضوع «تابستانِ تهران» است. برگزیدگان این تور علاوه بر دریافت جوایز خود، برای ساخت یک فیلم کوتاه از شهر تهران مورد حمایت موسسه تصویر شهر قرار می‌گیرند.

این تور فیلمسازی از سه بخش 1- کارگاه آموزشی نخست شامل مباحث مربوط به سوژه‌یابی، قاب‌بندی و تدوین ساده با تلفن همراه 2- تور یک روزه میدانی در شهر تهران و 3- کارگاه آموزشی بررسی آثار تولید شده توسط شرکت‌کنندگان و اعلام برگزیدگان تشکیل می‌شود که حضور پذیرفته‌شدگان در هر سه جلسه الزامی است.

تور تابستان

جوایز این تور شامل حمایت از تولید اثر کوتاه بعدی برگزیدگان، فراهم آوردن امکان نمایش آثار برگزیده و گوشی تلفن همراه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، نخستین تور فیلمسازی با تلفن همراه یک ماه قبل توسط موسسه تصویر شهر در بازار تهران و برج میلاد برگزار و ضمن اهدای جوایز برگزیدگان، 10 فیلمساز برتر برای حمایت از اثر بعدی معرفی شدند.

علاقمندان می‌توانند تا 6 شهریورماه نسبت به ثبت نام، تکمیل فرم فراخوان و ارسال رزومه فقط از طریق وب‌سایت رسمی موسسه تصویر شهر به آدرس اینترنتی www.tasvireshahr.com اقدام و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 43-22893142 و 90-2289398990 (داخلی 122- واحد آموزش) تماس بگیرند. زمان فراخوان قطعا تمدید نخواهد شد.

منبع: روابط عمومی موسسه تصویر شهر

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?