اعلام فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجر

اعلام فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی تجسمی فجرReviewed by Khademi on Oct 16Rating:

هنردستان: فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر با هدف معرفی ایده‌های اصیل و آفرینش‌های بدیع اعلام شد.

به گزارش هنردستان؛ نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر با هدف معرفی ایده‌های اصیل و آفرینش‌های بدیع و خلاقانه هنری و پژوهشی از سوی دفتر هنرهای تجسمی وزارت ارشاد با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر بهمن ماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

تجسمی فجر

نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر با رویکرد معرفی آثاری که قابلیت‌های نوین و تعامل گرایانه را در قالب بهره‌مندی از یک یا چند رشته از هنرهای تجسمی، به سامان رسانده و ایده‌ای اصیل و مفهومی هنرمندانه را به نمایش بگذارند، برگزار می‌شود و هنرمندان، پژوهشگران و متقاضیان می‌توانند تا 21 آذرماه با ثبت نام و ارسال تصاویر حداکثر سه اثر یا پروژه (یا ترکیبی از هر دو) در سایت www.ivafestival.ir در جشنواره شرکت کنند.

آثار نهایی نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در دو مرحله انتخاب از سوی شورای هنری جشنواره انتخاب می شود و هیات داوری نهایی جشنواره ترکیبی هفت نفره از اعضای شورای هنری و هنرمندان خارجی خواهند بود.

دبیر نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر مجتبی آقایی است و جمشید حقیقت شناس؛دبیر هنری و عبدالرحیم سیاهکارزاده؛ دبیر اجرایی جشنواره هستند. مهنوش مشیری، محمدباقر آقامیری، اصغر کفشچیان‌مقدم، علی شیرازی، کامبیز درم بخش، رضا یساولی، نادر قشقایی، مهران هوشیار، سیدنظام‌الدین امانی‌فر، مجتبی آقایی و جمشید حقیقت‌شناس اعضای شورای هنری جشنواره هستند.

پیش از این مسعود شجاعی طباطبایی نیز عضو شورای هنری جشنواره بود که به دلیل مشغله‌های کاری ادامه حضور و همکاری وی ممکن نشد و کامبیز درم بخش با حکم دبیر جشنواره به عنوان عضو شورای هنری جشنواره معرفی شد.

هنرمندان و متقاضیان شرکت در جشنواره برای اطلاع کامل از شرایط ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?