پنج مرد و 12 فیلم
اعلان داوران بخش مسابقه فیلم‌های اول جشنواره یاس

اعلان داوران بخش مسابقه فیلم‌های اول جشنواره یاسReviewed by آزیتا لاجوردی on Sep 19Rating:

هنردستان:رسول صدرعاملی، محمد خزایی، پرویز شیخ‌طادی، داریوش فرهنگ و محمدحسین لطیفی داوری آثار بخش فیلم اولی‌های جشنواره یاس را بر عهده دارند.

به گزارش هنردستان، با پایان مهلت فراخوان جشنواره، 45 اثر در بخش فیلم‌های اول به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی توسط هیات انتخاب این بخش متشکل ازایرج محمدی، دانیال حکیمی، محمدحسین لطیفی، پریوش نظریه و سیدصادق موسوی،12 اثر برای حضور در بخش مسابقه فیلم های اول جشنواره فیلم یاس معرفی شدند.
بر ابن اساس،رسول صدر عاملی، محمد خزایی، پرویز شیخ طادی، داریوش فرهنگ و محمد حسین لطیفی به عنوان اعضای هیات داوران بخش فیلم اولی‌های جشنواره یاس معرفی شدند و قرار است 12 اثر منتخب را داوری کنند.
مسابقه فیلم‌های اول (فیلمسازان فیلم اولی) امسال برای اولین بار به بخش مسابقه ایران جشنواره فیلم یاس اضافه شد و هدف از برگزاری آن تشویق و ترغیب فیلم سازان جوان برای ورود به عرصه فیلم‌های بلند داستانی با رویکرد جدید در ساختار و محتوای این آثار می‌باشد.
سومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیویی یاس، 11 تا 16 مهر ماه سال جاری در استان مازندران و به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.tjiff.com مراجعه کنند.

۰ دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × یک =

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?