افزایش یارانه کتابفروشی‌های طرح «تابستانه کتاب»

افزایش یارانه کتابفروشی‌های طرح «تابستانه کتاب»Reviewed by آزیتا لاجوردی on Jun 29Rating:

هنردستان: سقف یارانه اختصاص‌یافته به کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب» افزایش یافت.

به گزارش هنردستان به نقل از ایسنا؛ کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب» در صورتی که بتوانند در زمینه‌های اطلاع‌رسانی و جذب مخاطبان از طریق رسانه‌های مختلف و شبکه‌های اجتماعی فعالیت بیشتری داشته باشند، سقف یارانه اختصاص‌یافته به آنها افزایش پیدا می‌کند.

طرح «تابستانه کتاب»

طرح «تابستانه کتاب» در بازه زمانی یک‌ماهه از 16 تیر تا 15 مرداد سال جاری در کتابفروشی‌های عضو طرح اجرا می‌شود. سقف تخفیف برای هر کتابفروشی عضو این  طرح در مرحله اول تا 20.000.000 ریال است.

میزان فروش کتاب‌های کودک و نوجوان و عمومی در افزایش سقف یارانه اختصاصی به کتابفروشی‌ها نقش موثری دارد. برگزاری مراسم جشن امضا با حضور نویسندگان در روزهای اجرای این طرح نیز از دیگر مواردی است که سهم یارانه کتابفروشی را افزایش می‌دهد. بنابراین کتابفروشان می‌توانند برای بهره‌مندی از تسهیلات بیشتر، از نویسندگان و تصویرگران حوزه کودک برای حضور در کتابفروشی خود دعوت کنند.

بر اساس این خبر، موسسه خانه کتاب به منظور رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج کتابخوانی، همزمان با آغاز تابستان،  تسهیلاتی را در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی‌های سراسر کشور، مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می‌کند.

سقف مجاز خرید برای هر خریدار در این طرح حداکثر 1.000.000 ریال است که خریداران می‌تواند در چند نوبت و از کتابفروشی‌های مختلفی که عضو طرح هستند، تا سقف تعیین‌شده، کتاب خریداری کنند.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?