علی سرتیپی خبر داد؛
افزایش ۵برابری فروش فیلم در اردیبهشت ماه

افزایش ۵برابری فروش فیلم در اردیبهشت ماهReviewed by آزیتا لاجوردی on May 24Rating:

هنردستان: فروش فیلم در ماه اردیبهشت ماه نسبت به سال گذشته با افزایش ۵برابری و رونق سینماها مواجه شد.

13950111000475_PhotoA

به گزارش هنردستان به نقل از علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان درباره میزان فروش فیلم ها در ماه اردیبهشت گفت: فیلم های سینمای در ماه اردیبهشت هم با اقبال خوبی مواجه شد کل فروش فیلم ها در این ماه  21 میلیارد و 150 میلیون تومان بود که میزان تماشاچی این ماه به 3 میلیون و 10هزار نفر رسید.

وی درباره فروش فیلم در اردیبهشت ماه سال گذشته گفت: فیلم ها در سال گذشته و ماه اردیبهشت ماه به فروش 4 میلیارد و 650 هزار تومان دست یافت. بیننده فیلم ها در سال گذشته 882 هزار نفر بود.  دو سال گذشته فیلم در اردیبهشت ماه به فروش 3 میلیارد و 260 میلیون تومان بود و تعداد بیننده فیلم‌ها در ماه  اردیبهشت در دو سال گذشته 780 هزار نفر بودند.

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران  در ادامه درباره میزان اقبال مخاطب در سال 95 گفت: فروش فیلم در اردیبهشت ماه سال 95 نسبت به سال گذشته 5 برابر بود که رشد چشمگیری است.

وی درباره پیش بینی فروش فیلم ها در ماه مبارک رمضان گفت: فیلم هایی که در ماه مبارک رمضان اکران می شود ظرفیت بسیار خوبی برای جذب مخاطب دارند و در طرح ویژه ماه مبارک رمضان با اقبال خوب مخاطب مواجه خواهیم بود و این روند صعودی فیلم ها را همچنان شاهد خواهیم بود.

وی در خاتمه تاکید کرد: فیلم هایی چون «رسوایی2» که در ماهواره هیچ تبلیغی ندارد و از تبلیغات شهری هم استفاده نکرده است باید موردتوجه رسانه ملی قرار گیرد و با حمایت از این فیلم بتوانیم شاهد ادامه فروش خوب این فیلم در ماه مبارک رمضان هم باشیم.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?