امشب «زاپاس» را در کنار بازیگرانش تماشا کنید

امشب «زاپاس» را در کنار بازیگرانش تماشا کنیدReviewed by آزیتا لاجوردی on Jul 3Rating:

هنردستان: فیلم سینمایی «زاپاس» امشب با حضور برزو نیک نژاد کارگردان و دو بازیگر اصلی فیلم در پردیس سینمایی «زندگی» برای مخاطبان به نمایش در می‌آید.

به گزارش هنردستان به نقل از مهر؛ فیلم سینمایی «زاپاس» امشب یکشنبه ۱۳ تیرماه ساعت ۲۱ با حضور برزو نیک نژاد کارگردان، الناز حبیبی و شبنم مقدمی دو بازیگر اصلی فیلم در پردیس سینمایی زندگی برای مخاطبان به نمایش در می‌آید. پردیس زندگی در میدان صادقیه، بلوار کاشانی، بلوار اباذر واقع است.

زاپاس

امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی، احمد مهرانفر، الناز حبیبی، صفر روحی همراه با هنرمند خردسال ماهان نصیری و شبنم مقدمی بازیگران اصلی فیلم «زاپاس» هستند. این فیلم کمدی از چهارشنبه هفته گذشته در گروه سینمایی استقلال روی پرده سینماهای کشور رفته است.

استقلال، آزادی، ملت، زندگی، راگا، تماشا، ماندانا، موزه سینما، حافظ، کیان، ایران، چارسو، جی، تیراژه، پیام، سمرقند، جوان، شاهد، بهمن، فرهنگ فلسطین، شکوفه  و مرکزی سینماهایی هستند که در تهران این فیلم را نمایش می‌دهند.

«زاپاس» یک کمدی اجتماعی است که داستان یک تیم فوتبال دسته سومی را روایت می‌کند. این تیم  به دسته دوم صعود می‌کند و سعید در بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می‌شود و سلامتی‌اش به خطر می افتد و همین اتفاق، دستمایه وقوع ماجراهای جالبی می‌شود که زندگی او و اطرافیانش را دست‌خوش تغییراتی می‌کند.

«زاپاس» به نویسندگی و کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی که اواخر پاییز سال گذشته در شمال کشور فیلمبرداری شد با حضور در جشنواره فجر ۳۵ توانست در میان بهترین فیلم ها از نگاه مردمی قرار گیرد. ضمن اینکه شبنم مقدمی برای بازی در «زاپاس» از این جشنواره برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و ایمان امیدواری نامزد دریافت سیمرغ بهترین طراحی چهره بوده است.

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?