هومن جوادی در گفت و گو با هنردستان:
امور خیریه یک وظیفه اخلاقی و عشقبازی با خدا است/ انتشار «دلم گرفته رفیق» در روزهای آینده

امور خیریه یک وظیفه اخلاقی و عشقبازی با خدا است/ انتشار «دلم گرفته رفیق» در روزهای آیندهReviewed by مصطفی زبرجد on Aug 24Rating:

هنردستان: خواننده پاپ کشورمان گفت: شرکت در امور خیریه یک وظیفه اخلاقی است که بر عهده همه ماست وخودمان را از هر غصه و تشویش خالی و با خدا عشقبازی می کنیم.

هنردستان: هومن جوادی خواننده کشورمان درباره امور خیریه و نقش آن در زندگی گفت: شرکت در امور خیریه یک وظیفه اخلاقی است که بر عهده همه ماست، خداوند با این عمل بندگان خود را امتحان می کند و احساس می کنم باعث صاف شدن درون ما می شود و خودمان را از هر غصه و تشویش خالی و با خدا عشقبازی می کنیم. وقتی من این کار را با عنوان یک کار اخلاقی ببینم و با آن خود را پرورش درونی بدهم به آن نزدیک می شوم.

جوادی

وی افزود: با حرف هایی که می گویند وظیفه دولت است مخالفم، چون همه کارها وظیفه دولت نیست. باید مردم به دولت کمک کنند تا برخی امور از روی دوش دولت برداشته شود و این وظیفه در همه دنیا وجود دارد. من هم سعی می کنم که هر چقدر در توانم است و خدا لیاقت داده از آن استفاده کنم، در این امور خیر حضور داشته باشم و دیگران را هم در این کار سهیم کنم. در مجموع شرکت در کار خیر باعث سعادت خودمان است.

جوادی در خصوص الگوپذیری در مردم اظهار کرد: مردم هنرمندان را دوست دارند و بسیاری از مردم از هنرمندان و ورزشکاران به عنوان الگوهای خود استفاده می کنند، هر قدم که این الگوها در رفتار، لباس پوشیدن، صحبت کردن و نشست و برخواست انجام می دهند مردم می بینند و انجام می دهند. بنابراین وقتی هنرمند و ورزشکار که به هم گره خورده هستند یک عمل مثبتی را انجام می دهند می توانند در فرهنگسازی و الگوسازی جامعه نقش موثری ایفا کنند، به نحوی که پهلوان تختی و پوریای ولی را سالها به عنوان نمونه انسان واقعی و پهلوان می شناسند. امیدوارم ورزشکاران و هنرمندان نسل ما هم جایگاهی ویژه در این زمینه به دست آورند.

این خواننده کشورمان درباره مردم و استقبالشان از امور خیریه بیان کرد: در این 17 ساله که قدم کوچکی در زمینه امور خیر  برداشتیم استقبال مردم خیلی خوب بوده و امیدوام بیشتر شود.

وی درباره فعالیت این روزهای خود نیز گفت: پس از گذشت هفت سال، از فروردین سال جاری تقریبا هر ماه یک قطعه بیرون داده ام. در روزهای آتی  قطعه جدیدم به نام «دلم گرفته رفیق» منتشر می شود.

هومن جوادی در پایان گفت: در حال حاضر قطعه کار می کنم تا در آینده همه قطعات را به شکل آلبوم منتشر کنم، چون مردم با توجه به فضای مجازی و وب سایتها، قطعات بهتر به دستشان می رسد.

 

 

تمامی حق و حقوق این وب سایت متعلق به آژانس هنری هنردستان می باشد.

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?